| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
rolling_heads Опитен потребител


Регистриран на: 20 Апр 2004 Мнения: 641 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Пет Апр 30, 2010 9:32 Заглавие: |
|
|
По бутоните ми се струва че италианска.
На някой аларми управляващия блок е в сирената т.е. те са едно цяло.
Пoмня че имаше някъде из руските форуми тема където по дистанционното се познаваше каква е алармата _________________ "Някои неща не могат да се обяснят"
Стара нигерийска поговорка |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
sbirov Опитен потребител

Регистриран на: 11 Яну 2007 Мнения: 372
|
Пуснато на: Пет Апр 30, 2010 10:53 Заглавие: |
|
|
Малко помощ тук и тук  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
rolling_heads Опитен потребител


Регистриран на: 20 Апр 2004 Мнения: 641 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Пет Апр 30, 2010 12:23 Заглавие: |
|
|
Ако колегата е познал видът на алармата провери куплунга за слаби връзки.
Случвало ми се е да имам слаба връзка в кутийката на бушона на алармата и от там да ми върти номера.(кутйката беше вързан директно към акумолатора и близо до него)
Провери и бутоните на вратите и дали алармата не се е пълнила с вода.
Успех! _________________ "Някои неща не могат да се обяснят"
Стара нигерийска поговорка |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
anngel Опитен потребител


Регистриран на: 18 Мар 2009 Мнения: 223 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Нед Май 02, 2010 12:29 Заглавие: |
|
|
Възможно е да е такава но предполагам, че не е съвсем същата - не отговаря на описанието.
| Код: | Влючването на алармата - издава един кратък тих тон и мигачите присветват веднъж...
Изключване - два дълги тихи тона и две присветвания на мигачите...
Ако се е включвала алармата при изключване си издава двата дълги тона и присветванията на мигачите но и два къси тихи тона с две присветвания на мигачите. Светодиода казва код 4 - каквото и да значи това. |
Ето я и нея (тип всичко в сирената):
http://kachi-snimka.info/viewer.php?id=bfi1272795102u.jpg
http://kachi-snimka.info/viewer.php?id=opt1272795094x.jpg
http://kachi-snimka.info/viewer.php?id=bfi1272795088r.jpg
http://kachi-snimka.info/viewer.php?id=opt1272795078q.jpg
Код с четири премигвания при мен е от багажника.
Предполагам, че е от "ампулата" във задната врата, която светва лампата в багажника. Направих и малко ремонти - да видим дали от нея ще се окаже проблема.
Иначе кодовете на светодиода (поне тези които са ми известни) са:
3 мигания на диода - врати и преден капак
4 .......................... - заден капак
7 .......................... - шок датчик |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
petrov Опитен потребител


Регистриран на: 23 Юли 2005 Мнения: 309 Местожителство: ВИДИН Skype:nikipetrov6313
|
Пуснато на: Пон Май 03, 2010 14:29 Заглавие: |
|
|
| алармата е българска,производство на BSM,модела е MASTER V50. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
anngel Опитен потребител


Регистриран на: 18 Мар 2009 Мнения: 223 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Пет Май 21, 2010 12:50 Заглавие: |
|
|
Жив и здрав да си
Издирих мануал за тази, пробвах голяма част от настройките - отговаря си.
Междувременно дозаредих и акумулатора, че беше паднала гъстотата на електролита преди две седмици и все още не се е обаждала, да не чува дявола. Може пък от там да е идвал проблема.
Благодаря още веднъж.
Не се отговаря с този бутон |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|