| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
nebeto Опитен потребител

Регистриран на: 29 Ное 2009 Мнения: 194
|
Пуснато на: Съб Май 01, 2010 18:46 Заглавие: |
|
|
| като пипна с ръка входа на усилвателя няма никакви звуци,значи не е усилвател за усилване тъйли излиза,а кво значи "BOOSTER" така пише отпреде. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pepi_voinishki1957 Опитен потребител

Регистриран на: 03 Фев 2006 Мнения: 3738 Местожителство: София
|
Пуснато на: Съб Май 01, 2010 19:12 Заглавие: |
|
|
Тоя усилвател няма ли си модел,тия чипове нямат ли надписи,тоя усилвател освен да усилва какъв сигнал ще изглажда .Ако нещо изглажда или преправя няма да се казва усилвател.А чичко Гугъл превежда и..... съществително
1. Бустер
2. Усилвател
3. Спомагач
4. Купувач който краде от магазин
както е написъл човека по горе .Така че аз акцентирам на 4 та точка за дебата до тук. _________________ "Само най-мъдрите и най-глупавите не се поддават на обучение." Конфуций |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
milmar Опитен потребител

Регистриран на: 05 Юни 2007 Мнения: 1010 Местожителство: Русе
|
Пуснато на: Съб Май 01, 2010 22:55 Заглавие: |
|
|
| BOOSTER се има предвид точно усилвател , така се наричат едни малки усилвателчета , монтирани често пъти към фабричното озвучаване в колата . Няма кой знае какъв смисъл от усилвател 2x20 W , толкова е крайното стъпало на плеъра . |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
radev Опитен потребител


Регистриран на: 22 Мар 2009 Мнения: 658 Местожителство: Sofiq
|
Пуснато на: Нед Май 02, 2010 7:32 Заглавие: |
|
|
Има,как да няма,но за продавача а не за потребителя/  _________________ Платки http://radev1.narod.ru/
0879-555-472 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
nebeto Опитен потребител

Регистриран на: 29 Ное 2009 Мнения: 194
|
Пуснато на: Нед Май 02, 2010 12:57 Заглавие: |
|
|
| Марка "Cosmel",модел "DPB-787SU",крайно стъпало (мю) uPC1330H2,никаде неможах да намеря информация за тоя усилвател. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
radev Опитен потребител


Регистриран на: 22 Мар 2009 Мнения: 658 Местожителство: Sofiq
|
Пуснато на: Нед Май 02, 2010 13:31 Заглавие: |
|
|
Търси за интеграла,усилвателя е правен-незнайно къде.  _________________ Платки http://radev1.narod.ru/
0879-555-472 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Нед Май 02, 2010 13:44 Заглавие: |
|
|
С точно същото изписване и гугъл не е чувал.Само 1330 като гледам пък въобще не е крайно стъпало.
http://www.datasheetarchive.com/uPC1330-datasheet.html
Първия пдф,111та страница.Че и втория. _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
milmar Опитен потребител

Регистриран на: 05 Юни 2007 Мнения: 1010 Местожителство: Русе
|
Пуснато на: Нед Май 02, 2010 17:37 Заглавие: |
|
|
| Може да е uPC1230 , такива съм сигурен че има ... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
nebeto Опитен потребител

Регистриран на: 29 Ное 2009 Мнения: 194
|
Пуснато на: Пон Май 03, 2010 0:03 Заглавие: |
|
|
| извинявам се uPC1230H2 е интеграла. (2Х20W) |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|