| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Wisi Опитен потребител

Регистриран на: 29 Окт 2008 Мнения: 294 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Сря Май 12, 2010 16:33 Заглавие: Аналози на KF521, BF244, BY206 |
|
|
KF521 - 2бр., BF244, са транзистори. BY206 е soft recovery diode.
Каква е разликата межде К155ЛА3 и К555ЛА3?
К155ЛА3 заменима ли е с К555ЛА3?
Последната промяна е направена от Wisi на Сря Май 12, 2010 18:40; мнението е било променяно общо 4 пъти |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
radev Опитен потребител


Регистриран на: 22 Мар 2009 Мнения: 658 Местожителство: Sofiq
|
Пуснато на: Сря Май 12, 2010 17:25 Заглавие: |
|
|
Колко бройки ти трябват КF521,155 и 553 е едно и също. _________________ Платки http://radev1.narod.ru/
0879-555-472 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Сря Май 12, 2010 17:27 Заглавие: Re: Аналози на KF521, BF244, BY206 |
|
|
| Wisi написа: | | ...Каква е разликата межде К155ЛА3 и К555ЛА3? |
Като логическа функция е едно и също.
Разликата е в бързодействие и консумация. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
slav4o.com Опитен потребител

Регистриран на: 04 Юли 2004 Мнения: 2970 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Сря Май 12, 2010 20:34 Заглавие: |
|
|
Едното е 7400 другото 74LS00 или 74H00 74F00 нещо такова  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Wisi Опитен потребител

Регистриран на: 29 Окт 2008 Мнения: 294 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Чет Май 13, 2010 15:06 Заглавие: |
|
|
В Комет могат да доставят от Фарнел, но минимума е 5 броя, а на мен ми трябват BF244-1бр. BY206 - 4бр. КF521- 2бр не можах да намеря никъде.(не знам в Конрад дали продават полупроводникови елементи.)
Ако някой от Пловдив продава тези части, да се свърже с мен на ЛС. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Чет Май 13, 2010 17:06 Заглавие: |
|
|
Провери в Пасата-транзерите ги има в листата им. _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
slav4o.com Опитен потребител

Регистриран на: 04 Юли 2004 Мнения: 2970 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Чет Май 13, 2010 22:26 Заглавие: |
|
|
Ами за какво пък ти е точно тоя сложи BF981 примерно КП350 тоя дето е мислил схемата е имал просто тия части под ръка  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|