| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
markim Нов потребител

Регистриран на: 09 Ное 2008 Мнения: 30
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mishomvp Опитен потребител

Регистриран на: 17 Авг 2004 Мнения: 2357 Местожителство: Златоград
|
Пуснато на: Пон Май 17, 2010 1:20 Заглавие: |
|
|
За повреден компютър 300лв?!?!  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Ilian359 Опитен потребител

Регистриран на: 22 Юли 2004 Мнения: 509
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
DJ69VN Опитен потребител


Регистриран на: 16 Мар 2008 Мнения: 3329 Местожителство: Варна, България
|
Пуснато на: Пон Май 17, 2010 9:14 Заглавие: |
|
|
Поредния пътник с nVidia ..  _________________ Analog Audio™ Quanterall.com |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
markim Нов потребител

Регистриран на: 09 Ное 2008 Мнения: 30
|
Пуснато на: Пон Май 17, 2010 10:53 Заглавие: :) |
|
|
Некви конструктивни предложения да има некой ?
... щото от цъкане с уста и дюдюкане полза нема  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Ilian359 Опитен потребител

Регистриран на: 22 Юли 2004 Мнения: 509
|
Пуснато на: Пон Май 17, 2010 12:59 Заглавие: |
|
|
Моето конструктивно предложение е 100 лева. Може да се намери наякой и с по-конструктивно от моето, ама повече от 150 лева няма да намериш. _________________ https://LaptopBG.com
https://LaptopDisplay.eu |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|