| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
sms Опитен потребител

Регистриран на: 03 Мар 2005 Мнения: 263 Местожителство: Kazanlak
|
Пуснато на: Сря Май 19, 2010 12:01 Заглавие: |
|
|
Да най-добре в случая е 74157!
Извинявам се ststefanov не доогедах datasheet |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
eler Опитен потребител

Регистриран на: 30 Яну 2005 Мнения: 2251 Местожителство: Раднево
|
Пуснато на: Сря Май 19, 2010 14:49 Заглавие: |
|
|
Ето как се ползват BCD-ключовете:
 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
sms Опитен потребител

Регистриран на: 03 Мар 2005 Мнения: 263 Местожителство: Kazanlak
|
Пуснато на: Сря Май 19, 2010 17:31 Заглавие: |
|
|
Да имам един кашон някъде дълбоко архивиран, но преди време им казвахме МУЛТИСКВИЧ -е незнам защо!
За задаване на BCD код са идеални. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Сря Май 19, 2010 17:46 Заглавие: |
|
|
| sms написа: | | ...но преди време им казвахме МУЛТИСКВИЧ -е незнам защо!.... |
- multiswitch |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|