| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
DJ69VN Опитен потребител


Регистриран на: 16 Мар 2008 Мнения: 3329 Местожителство: Варна, България
|
Пуснато на: Нед Юни 06, 2010 15:38 Заглавие: Купувам 2 еднакви охладителя за socket 604 (Xeon) |
|
|
Нямам претенции за чисто нови стига да са в прилично състояние. Приемам оферти от цялата страна. За повече инфо на ЛС или на 0886811477. От Варна съм. _________________ Analog Audio™ Quanterall.com |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Biologa Нов потребител

Регистриран на: 09 Юни 2010 Мнения: 2
|
Пуснато на: Сря Юни 09, 2010 10:45 Заглавие: :) |
|
|
Продаваш ли дъното с процесорите ? късно видях обявата на колегата аз ако си склонен да се разделиш с платката и процесорите пиши на [email protected] ili skype: bioioga
Има си ЛС за подобни питания |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
DJ69VN Опитен потребител


Регистриран на: 16 Мар 2008 Мнения: 3329 Местожителство: Варна, България
|
Пуснато на: Сря Юни 09, 2010 12:34 Заглавие: Re: :) |
|
|
Ще го напиша тук за да се вижда. Дъното както и каквото и да е от него и процесорите няма да се продадат ако ще и да обират праха. Когато колега беше написал, че го подарява молбата му е да се ползва, а не на негов гръб някой да го продаде .... _________________ Analog Audio™ Quanterall.com |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Biologa Нов потребител

Регистриран на: 09 Юни 2010 Мнения: 2
|
Пуснато на: Чет Юни 10, 2010 11:27 Заглавие: Re: :) |
|
|
| Добре, ако не успееш да си намериш охладители или дъното сабира праха , може да го бартеросаме , предлагам ти ново дъно сокет AM2 , с 1gb ddr2 и процесор , става въпрос че наистина ми трябва подобно двупроцесорно дъно... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Чет Юни 10, 2010 12:14 Заглавие: |
|
|
На тебе колко забележки трябва да ти се направят
Като ти трябва нещо си има бутон за пускане на нова тема
Като искате да си приказвате неща,които нямат нищо общо с темата(но пък за сметка на това я карат да стърчи вечно най-отгоре в раздела) си има бутонче ЛС  _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
DJ69VN Опитен потребител


Регистриран на: 16 Мар 2008 Мнения: 3329 Местожителство: Варна, България
|
Пуснато на: Съб Сеп 18, 2010 9:30 Заглавие: |
|
|
Още се търсят! _________________ Analog Audio™ Quanterall.com |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
gueswhoaz Опитен потребител

Регистриран на: 13 Юни 2009 Мнения: 603 Местожителство: По света и у нас
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
DJ69VN Опитен потребител


Регистриран на: 16 Мар 2008 Мнения: 3329 Местожителство: Варна, България
|
Пуснато на: Съб Сеп 18, 2010 12:36 Заглавие: |
|
|
Гледал съм ги но за един тест .. не си струва  _________________ Analog Audio™ Quanterall.com |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
gueswhoaz Опитен потребител

Регистриран на: 13 Юни 2009 Мнения: 603 Местожителство: По света и у нас
|
Пуснато на: Съб Сеп 18, 2010 15:58 Заглавие: |
|
|
| Ми не може ли да се пригодят от s.478? Приличат по форма. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
DJ69VN Опитен потребител


Регистриран на: 16 Мар 2008 Мнения: 3329 Местожителство: Варна, България
|
Пуснато на: Чет Фев 17, 2011 19:29 Заглавие: |
|
|
Все още има търсене  _________________ Analog Audio™ Quanterall.com |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|