 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Minkov Опитен потребител

Регистриран на: 19 Авг 2005 Мнения: 216 Местожителство: София
|
Пуснато на: Нед Юни 20, 2010 10:11 Заглавие: |
|
|
Към контакта на релето:
единия извод на контакта свързваш към "+Ucc", а другия към кабелчето"+" на сирената.
Кабелчето "-" на сирената свързваш към "GND". |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
georgi222 Нов потребител

Регистриран на: 15 Апр 2010 Мнения: 6
|
Пуснато на: Нед Юни 20, 2010 13:06 Заглавие: |
|
|
| Minkov написа: | Към контакта на релето:
единия извод на контакта свързваш към "+Ucc", а другия към кабелчето"+" на сирената.
Кабелчето "-" на сирената свързваш към "GND". |
то единя извод нали е свързан към "+Ucc"
 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|