 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
milev Опитен потребител


Регистриран на: 10 Мар 2005 Мнения: 322 Местожителство: Тополи обл.Варненска
|
Пуснато на: Вто Юни 22, 2010 21:27 Заглавие: |
|
|
| sms написа: | | Мечти мечти .......................... |
Даммммм
Ама важното,е че ги има  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
eler Опитен потребител

Регистриран на: 30 Яну 2005 Мнения: 2251 Местожителство: Раднево
|
Пуснато на: Вто Юни 22, 2010 21:40 Заглавие: |
|
|
| Де да ставаше така... Перпетум мобиле все още не е измислен. Не може двигател да върти генератор и да се захранва от него. Има загуби и за получаването на определено количество енергия от генератора, на вала му трябва да бъде приложена повече енергия от получаваната. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
banchev Опитен потребител

Регистриран на: 29 Мар 2005 Мнения: 234 Местожителство: гр. София
|
Пуснато на: Вто Юни 22, 2010 21:52 Заглавие: |
|
|
Ако питаш мен колега на тия тука нищо не им казвай! Те просто не заслужават. А относно твойте постижения те са значителни, независимо от критичните или може би заядливи реплики на голяма част от останалите участници в тази тема.
В България сме обречени да работим самостоятелно и когато покажеш нещо в което си вложил цялата си енергия, труд и средства то да бъде оплюто. Жалък факт за нашата нация! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Bojilov Опитен потребител


Регистриран на: 02 Май 2004 Мнения: 15426
|
Пуснато на: Вто Юни 22, 2010 22:07 Заглавие: |
|
|
| banchev написа: | | Ако питаш мен колега на тия тука нищо не им казвай! Те просто не заслужават. |
Кои са "тия тука" и защо да "не заслужават"?
Темата (както и всички подобни досега) заби в обичайната посока-перпетуум-мобилета и високоинтелектуални заключения за българската нация. Все дебати далеч по-подходящи за кварталната кръчма, отколкото за технически форум.
Айде катинар! _________________ Мегатрон-2007 ООД
На вниманието на всички бързащи-ако не ви е дадена оферта за някой артикул-значи ще ви я пратя по-късно и без да надавате зор и звъните! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|