 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Чет Юли 01, 2010 7:40 Заглавие: |
|
|
| Конкретните проходни отвори (via) може да си ги редактираш за да ги направиш с по-голям drill размеr и по-голяма контактна площадка. Или на тяхно място да ползваш единични площадки (pad-ове) с подходящ размер. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
xu6thuklx Нов потребител

Регистриран на: 08 Фев 2009 Мнения: 46 Местожителство: Плевен
|
Пуснато на: Вто Юли 06, 2010 12:08 Заглавие: |
|
|
От отдавна не съм писъл в темата, но просто нямах време. Направих схема обща на предусилвателя, тонкоректора и двете крайни стъпала, направих дизайна и според мен се получи добре. Снимки ще кача след като я ецна. Благодаря за коментарите по старата схема, взех си някои забележки и приложих в новата платка.
Ами ще пиша като направя платката, след това следва изработването на кутийка с подходящи размери, но преди това проба на цялото устройство. Резултатите ще публикувам тук.
До скоро виждане! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|