 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
DJ69VN Опитен потребител


Регистриран на: 16 Мар 2008 Мнения: 3329 Местожителство: Варна, България
|
Пуснато на: Вто Юли 06, 2010 23:31 Заглавие: |
|
|
Като цяло чипа е Бетон с каквото и както да го пуснеш. Никога не ми е спирал поради каквито и да е проблеми дори и с надути кондезатори. Аз не споря, че може да работи и с ниски капацитети.. то практиката го е доказала по покривите с изхвръкнали електролити. Просто питах тъй като където съм видя устройство с него е нямало под 1000-2000 uF на изхода. _________________ Analog Audio™ Quanterall.com |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
petromaniq66 Опитен потребител

Регистриран на: 21 Юни 2009 Мнения: 439 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Сря Юли 07, 2010 13:33 Заглавие: |
|
|
| Изходният кондензатор се определя от динамиката на товара. При статичен товар няма смисъл от големи капацитети. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
porosenoq Нов потребител

Регистриран на: 28 Юни 2010 Мнения: 6
|
Пуснато на: Нед Юли 11, 2010 9:48 Заглавие: |
|
|
Добре хора, благодаря много за напътствията и съветите, но с темпото с което научавам нещата, ще изпълня тази схема 2012 година. Не претендирам да имам кой знае какви знания в областта, нито възможност да ги придобия. За това моля някой да се самопредложи за изпълнение на схемата.
Като питаш такива въпроси,поне да беше писал от кой град си
едит: Aз съм от София. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|