 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
bodan Опитен потребител

Регистриран на: 03 Юли 2005 Мнения: 1282 Местожителство: Лом
|
Пуснато на: Пет Юли 16, 2010 13:54 Заглавие: Продавам мощен 460 ватов усилвател за кола Kenwood KAC-7201 |
|
|
Kenwood KAC-7201 - 190 лева (втора употреба)
2 х 150 вата на 4 ома в стерео режим
1 х 460 вата на 4 ома в bridge режим
Усилвателя е изправен технически. Има вграден вентилатор
за по добро охлаждане. Добър външен вид. Два от болтовете
на захранващата клема не са оригинални.
За контакти 0889786446 или ЛС
За феновете на Kenwood мога да предложа още:
Kenwood KAC-624 - 50 лева
Kenwood KAC-723 - 60 лева
Kenwood KAC-714 - 60 лева
Kenwood KAC-718 - 95 лева
Kenwood KAC-7252 - 240 лева
Kenwood KAC-8103D - 220 лева
Kenwood KAC-PS621 - 280 лева
Kenwood KAC-9152D - 310 лева |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|