| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
ИванВас Опитен потребител

Регистриран на: 03 Май 2005 Мнения: 268 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Съб Юли 17, 2010 13:29 Заглавие: |
|
|
Имам. Днес пак проверих цялата платка ,но не откривам никакви грешки.
Вече си мисля че проблема не е хардуерен,защото за тия епроми се ползва 1/3 от програматора .Или е софтуера или в компа ми(макар че другите ми програматори през LPt-то работят нормално),или в задкомпютерното у-во .
Да не би да трябва да сменя някакви драйвери или нещо друго...
П.С.На 98' трябвали да работи тая версия? _________________ няма начин да няма начин |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ELP Опитен потребител

Регистриран на: 07 Яну 2004 Мнения: 6933 Местожителство: София
|
Пуснато на: Съб Юли 17, 2010 14:48 Заглавие: |
|
|
| Коя версия ,че не виждам някъде да си дал софтуера ,с който пробваш . Може да пробваш с по-стари версии на софтуера . |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ИванВас Опитен потребител

Регистриран на: 03 Май 2005 Мнения: 268 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Нед Юли 18, 2010 23:10 Заглавие: |
|
|
Версията на софтуера е PCB 45.Преди малко го пробвах на най -стария ми комп ,който с Win 98.Чете и записва коректно само 93C46,като го настроих от джъмперите като PCB 3 .24C01 не ще и не ще.При четене дава "No ACK DIvice Command".С други памети за сега не съм опитвал.Но явно програматора си работи щом прочете поне едната.Може би нещо друго пропускам.Досега не съм работил с WILLEM и не му знам тънкостите и капризите,така че ако дадете някакви съвети и напътствия ще съм благодарен. _________________ няма начин да няма начин |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ELP Опитен потребител

Регистриран на: 07 Яну 2004 Мнения: 6933 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пон Юли 19, 2010 16:14 Заглавие: |
|
|
| Пробвай с други 24 ки 04,08,16 .... Тази 01 не съм сигурен дали я поддържа ,пък и може да ти е повредена. Нали не слагаш 93 и 24 на един и същи цокъл ? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ИванВас Опитен потребител

Регистриран на: 03 Май 2005 Мнения: 268 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Пон Юли 19, 2010 20:45 Заглавие: |
|
|
Не, разбира се .
А в паметите не се съмнявам защото другия ми програматор ги чете и пише без проблем.Днес пак го пробвах на работния ми компютър(не онзи с Win 98,а с ХР) и не щеше да чете даже и 9346.Май ще излезе от компа . _________________ няма начин да няма начин |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
skynet Опитен потребител

Регистриран на: 31 Дек 2003 Мнения: 384 Местожителство: Sofia
|
Пуснато на: Пон Юли 19, 2010 21:26 Заглавие: |
|
|
Интересно,защо ли нищо не ме учудва.
Каквото съм взел от Sirius pcb, нищо не работи
Поздрави _________________ Помогни на достатъчно хора да получат това, което те искат
и ще получиш всичко, което ти поискаш. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
mishomvp Опитен потребител

Регистриран на: 17 Авг 2004 Мнения: 2357 Местожителство: Златоград
|
Пуснато на: Вто Юли 20, 2010 11:46 Заглавие: |
|
|
//offtopic
skynet И аз съм на това мнение. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
higsound Нов потребител


Регистриран на: 28 Яну 2009 Мнения: 30 Местожителство: КАРЛОВО skype GARH.LTD
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ИванВас Опитен потребител

Регистриран на: 03 Май 2005 Мнения: 268 Местожителство: Добрич
|
Пуснато на: Чет Юли 22, 2010 12:02 Заглавие: |
|
|
Вчера преинсталирах Уиндоуса,но без резултат.Пак се държи по същия начин. Пробвах и с настройките на паралелния порт от биоса,но това не помага.Мисля утре да пробвам на някой чужд комп.
Ето това ми излиза като инсталирам програмата за Willem-а.
Edit: Тоя програматор въобще трябва ли да работи под XP.Май проблема е,че е го мъча на ХР.Пробвах на един друг комп и пак същото съобщение ми излиза.Драйвери ли трябва да добавя?А програмата ми я пратих от където го купих,а никъде не упоменато че не може да работи на ХР  _________________ няма начин да няма начин |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Offenbach Опитен потребител


Регистриран на: 10 Мар 2009 Мнения: 117 Местожителство: Казанлък
|
Пуснато на: Чет Юли 22, 2010 20:29 Заглавие: |
|
|
| Работи си под XP без дерт.Програматора ти е калпав. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|