 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
ELP Опитен потребител

Регистриран на: 07 Яну 2004 Мнения: 6933 Местожителство: София
|
Пуснато на: Сря Юли 21, 2010 18:15 Заглавие: |
|
|
Тогава да налепи най елементарната схема на тиристорен регулатор и да захрани моторчето с променливо напрежение ,правил съм го с 30-40 волтов двигател и става ,само се преизчислява резисторния делител . От книгата на Р.Марстън
Последната промяна е направена от ELP на Сря Юли 21, 2010 21:22; мнението е било променяно общо 2 пъти |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
nikolai_nikolov Опитен потребител

Регистриран на: 19 Дек 2007 Мнения: 365 Местожителство: гр.Русе
|
Пуснато на: Сря Юли 21, 2010 19:31 Заглавие: Димер |
|
|
Едно предложение и от мен.Разгледай Регулатор5 от продуктите на НЕОМОНТАНА с 74123.С малко преработка ще стане и за 5А.
Предварително казвам ,че лично аз не съм я правил но смятам,че работи.Освен това го има като готов продукт ако не ти се занимава. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|