| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
helios Опитен потребител


Регистриран на: 23 Апр 2005 Мнения: 2944 Местожителство: Pirdop/Zlatica
|
Пуснато на: Сря Юли 21, 2010 17:54 Заглавие: |
|
|
Щом не грее на пр. ход, натовари му вторичната с 10 ампера. Виж дали 36-те волта на вторичната се запазват /би трябвало/. И сподели - какъв ток ще натопорчи на първичната. Внимателската с мултимера!!! ... И да видим на какви закони се "подчинява" тоя траф.  _________________ ................................................................
Не можеш два пъти да нагазиш в една и
съща река!... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
k810 Опитен потребител

Регистриран на: 25 Юли 2008 Мнения: 1687 Местожителство: Несебър
|
Пуснато на: Сря Юли 21, 2010 23:59 Заглавие: |
|
|
| Описанието ми напомня на траф от зарядно устройство на електрическа кола за голф- 36В при 30А на изхода. Ако покажеш снимка може да си спомня. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
helios Опитен потребител


Регистриран на: 23 Апр 2005 Мнения: 2944 Местожителство: Pirdop/Zlatica
|
Пуснато на: Чет Юли 22, 2010 17:43 Заглавие: |
|
|
Първичната нам. / 2 мм2 / е разчетена за ток 5А. Вторичната / 10 мм2 / е за 25-26А. Ако го натовари с 10А, за пробата, първичния ток трябва да е под 2А. Или по - точно 1.71А .
Да каже за какво ще го ползва, и ще се разбере - става ли. _________________ ................................................................
Не можеш два пъти да нагазиш в една и
съща река!... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
shri Опитен потребител


Регистриран на: 31 Окт 2008 Мнения: 1194 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Чет Юли 22, 2010 19:55 Заглавие: |
|
|
Първичната намотка е1,6мм2, ще върти мощен мотор 700Вата на динамо сливен производство. Общо взето мотора ша дърпа около 20А. За това трябва трафа да е сигурен да няма изненади. _________________ Денят е прекрасен забеляза ли го!!!
[email protected] |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
helios Опитен потребител


Регистриран на: 23 Апр 2005 Мнения: 2944 Местожителство: Pirdop/Zlatica
|
Пуснато на: Чет Юли 22, 2010 20:18 Заглавие: |
|
|
Дай диаметъра на първичната /без изолация/. Един път пишеш 1.6мм, после 1.6мм2! _________________ ................................................................
Не можеш два пъти да нагазиш в една и
съща река!... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
shri Опитен потребител


Регистриран на: 31 Окт 2008 Мнения: 1194 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Пет Юли 23, 2010 8:01 Заглавие: |
|
|
Извинявам се 1,6мм без изолация тя е лакова. Вчера го дадох на човека да го пробва каза че 10мн. е въртял мотора без да загрява, дано всичко да е ок. _________________ Денят е прекрасен забеляза ли го!!!
[email protected] |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|