 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
petromaniq66 Опитен потребител

Регистриран на: 21 Юни 2009 Мнения: 439 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Пет Юли 30, 2010 18:20 Заглавие: |
|
|
| Няма да се задейства реверс, защото няма да има кой да го върти(нали ЛДМ е стандартен) без соленоид.Ако шума от възпроизвеждащия не се търпи, направи микретата да блокира и захранването му. Разделителни кондензатори сложи 2,2uF по възможност неелектролитни. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
stoianivanov Опитен потребител

Регистриран на: 27 Апр 2009 Мнения: 330 Местожителство: Varna
|
Пуснато на: Пет Юли 30, 2010 18:57 Заглавие: |
|
|
Няма соленоид, ЛДМ е стандартен
И все пак въпросът поставен в началото остава, TDA1591 стереодекодер, от крачета 10,11 изход на стереосигнала, ако там се подаде сигнал от външен източник ще се случи ли това, което твърди авторът
".. Вход за mp3 най-лесно се прави като запоиш директно кабела от mp3-то в точката където излиза сигнала от радиото към усилвателя. Радиото има високоомен изход и когато към кабела се включи нещо с изход за слушалки сигнала от радиото нито се чува, нито пречи по някакъв начин. Когато към кабела няма включено нищо, радиото си работи съвсем нормално. ..".
изхода на TDA1591 (pin 10,11) e 130 Om |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|