 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Ditronix Опитен потребител


Регистриран на: 15 Авг 2005 Мнения: 2817 Местожителство: Провадия
|
Пуснато на: Чет Авг 19, 2010 21:00 Заглавие: |
|
|
До процесора на клавиатурата има един такъв синичък кондензатор.Отрежи го и виж какво ще стане.Ако не се получи нищо-пращай в София да ти я оправят. _________________ Не е важно кой си,а колко струваш!
DRL модули за всички видове автомобили! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
nikigada Активен потребител

Регистриран на: 07 Мар 2005 Мнения: 94
|
Пуснато на: Нед Авг 22, 2010 11:10 Заглавие: |
|
|
Здравейте, човека от Инсас каза че се е загубила комуникацията между централа и клавиатура, мисле че е дефектирала някоя от схемите в централата - по думите му си направих този извод. Изпратих я за ремонт като ми я върнат ще пиша кое е сменено.
Поздрави! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
nikigada Активен потребител

Регистриран на: 07 Мар 2005 Мнения: 94
|
Пуснато на: Сря Авг 25, 2010 20:28 Заглавие: |
|
|
Здравейте, днес получих от ремонт алармата. Сменен е един операционен усилвател LM358 в клавиатурата, друго сменено не виждам. Мисля че е само това може би е за комуникацията между клавиатура и централа.
Поздрави! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|