| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
eler Опитен потребител

Регистриран на: 30 Яну 2005 Мнения: 2251 Местожителство: Раднево
|
Пуснато на: Чет Авг 19, 2010 21:19 Заглавие: |
|
|
| Цитат: | | Защита срещу рязко спадане на сигнала (изглаждащ филтър) |
Хи, хи. Ако питаме производителя какво е това, дали ще може да го обясни... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ainstain_92 Нов потребител


Регистриран на: 09 Яну 2010 Мнения: 43 Местожителство: plovdiv
|
Пуснато на: Чет Авг 19, 2010 22:30 Заглавие: |
|
|
Ясно ми е че правя малко незаконна работа но все пак е криза
Както и да е работата вече работи много добрее и няма да има разкарване до магазина за подмяна
Общо взето това е
Благодаря на всички отзовали се  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
petromaniq66 Опитен потребител

Регистриран на: 21 Юни 2009 Мнения: 439 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Чет Авг 19, 2010 22:41 Заглавие: |
|
|
| Защо да е незаконно? Платил си си за 65db ..." на филийка ли ще си ги мажеш-направо ли ще ги ядеш"-важното е да не товариш щранговете. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ainstain_92 Нов потребител


Регистриран на: 09 Яну 2010 Мнения: 43 Местожителство: plovdiv
|
Пуснато на: Чет Авг 19, 2010 22:56 Заглавие: |
|
|
Е да но по договор се води 1 телевизор но тия 65 дб ги няма никакви и за това таксата е 9лв пък преди като беше кабелната на един познат от село картината беше перфектна защото 1во е мой познат 2ро той знаеше че искаме качествена картина и винаги беше 24/7, но вече с новите собственици не е така пускаш оплакване за лошо качество и 1 седмица ги няма никакви из улиците и по дереците  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|