| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
lz1wvm Опитен потребител

Регистриран на: 12 Апр 2007 Мнения: 278 Местожителство: в Гората
|
Пуснато на: Пон Сеп 06, 2010 21:22 Заглавие: |
|
|
fkr4000 защо ти е този демагнетизатор,след като ти откраднат чантата.Второ,къде ще стои този демагнетизатор.Трето,как ще го задействаш.И последно
http://www.youtube.com/watch?v=0heAbshCI1Y&feature=related
това не прилича на демагнетизатор.......(портативен). |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Quantum Опитен потребител

Регистриран на: 29 Мар 2005 Мнения: 166 Местожителство: Pyce
|
Пуснато на: Вто Сеп 07, 2010 6:46 Заглавие: |
|
|
@fkr4000 Може и така да е, не съм се интересувал подробно, но е факт че мога да пазарувам с нея, само ако знам номера, датата на изтичане, имтето на титуляра и секретния 3 цифрен код отзад.
Успех с начинанието! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ELP Опитен потребител

Регистриран на: 07 Яну 2004 Мнения: 6933 Местожителство: София
|
Пуснато на: Вто Сеп 07, 2010 20:38 Заглавие: |
|
|
| Цитат: | | @ELP защото такова устройство вече има. |
Ами помисли си защо пък такова каквото си замислил все още няма - защото е тъпо ! Ето спрях да се лигавя и обясних подробно . |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
fkr4000 Нов потребител

Регистриран на: 30 Авг 2010 Мнения: 6
|
Пуснато на: Вто Сеп 07, 2010 22:39 Заглавие: |
|
|
@ELP нещо подобно беше отговорил гуверньора на western union на Алекзандър Бел относно новото му 'тъпо' изобретение.Провери за кое изобретение.
@Quantum - можеш да пазаруваш, но само онлайн и ако картата няма 3d secure(vbv, securecode)
@iz1wvm Одобрението ми беше повече от саркастично. Прости, че не съм използвал правилния емотикон, за да го изразя. Модераторите са ви възпитали така.
А на сериозните ти въпроси - ще стой в чанта, куфар или борселина, ще се задейства а) с дистанционно, б) rfid proximity detection.
Все пак още говорим за магнитно поле. Един кондензатор и няколко батерии ще свършат работа. В нефелният ми мозък нещата изглеждат просто и затова потърсих помощ тук. Нека питам конкретно - колко силно магнитно поле е нужно, за да се унифицира(всички частици да застанат в едно положение) hico магнитна лента? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
nobodyshadow Опитен потребител


Регистриран на: 24 Яну 2004 Мнения: 413 Местожителство: Сливен
|
Пуснато на: Сря Сеп 08, 2010 18:37 Заглавие: |
|
|
Гледал съм преди един епизод на Разбивачи на митове по Дискавъри.Там точно това проверяваха какво магнитно поле може да ти повреди картата.Ами имаха успех при няколко Тесла не помня колко точно.
Мога да ти дам и други идеи по-хитри от тази.Кутийка-сейф с пръстов отпечатък и сканиране на ретината+напалм при грешна парола.Поне ще стане по компактно от твоята идея.  _________________ Не мога да знам всичко,а и не искам.Тогава би било прекалено лесно и скучно! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vladimirstanoev Опитен потребител

Регистриран на: 28 Окт 2005 Мнения: 1664 Местожителство: София
|
Пуснато на: Чет Сеп 09, 2010 22:38 Заглавие: |
|
|
| fkr4000 написа: | | говорим за магнитно поле. Един кондензатор и няколко батерии ще свършат работа. | Бреййй, индуктивност с кондензатор Как се сети, бре??? С тва изобретение направо скъсахме дипломите на Бел и Тесла взети заедно  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ELP Опитен потребител

Регистриран на: 07 Яну 2004 Мнения: 6933 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пет Сеп 10, 2010 12:09 Заглавие: |
|
|
| Цитат: | | нещо подобно беше отговорил гуверньора на western union на Алекзандър Бел | Ах ,господин Бел ,извинете че не ви познах по гениалната идея ! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
petromaniq66 Опитен потребител

Регистриран на: 21 Юни 2009 Мнения: 439 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Пет Сеп 10, 2010 17:55 Заглавие: |
|
|
Ааа темата за повреждане или за изтриване беше? Хвърлихте питащатият направо в суалката. Модераторите...мълчат? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|