| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
OkitO Опитен потребител

Регистриран на: 03 Мар 2008 Мнения: 280 Местожителство: Silistra
|
Пуснато на: Нед Юни 06, 2010 8:07 Заглавие: Продавам лаптоп на части, Fujitsu Siemens Esprimo V6535 |
|
|
Цените са твърди !
WLAN Atheros AR5007EG - 20лв
охлаждане - 10лв
Bluetooth - 10лв
модем Моторола - 5лв
батерия BTP-C1K8 11.1V 4400mAh - държи час и половина - 25лв
зарядно 20V 3.42A - 20лв
тъчпад - 10лв
останалата пластмаса - договаряне
всичко е работещо, тествано
Чарковете се намират в Силистра, пращам по Еконт
за връзка ЛС, 0883407686 или скайп okito1991
Последната промяна е направена от OkitO на Съб Юни 26, 2010 19:14; мнението е било променяно общо 1 път |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
OkitO Опитен потребител

Регистриран на: 03 Мар 2008 Мнения: 280 Местожителство: Silistra
|
Пуснато на: Пон Юни 21, 2010 17:19 Заглавие: |
|
|
 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
OkitO Опитен потребител

Регистриран на: 03 Мар 2008 Мнения: 280 Местожителство: Silistra
|
Пуснато на: Чет Юли 08, 2010 14:07 Заглавие: |
|
|
батерията е съвместима с:
- Fujitsu Esprimo Mobile V5545 Series
- Fujitsu Pro Amilo V3405 Series
- Fujitsu Pro Amilo V3505 Series
- Fujitsu Pro Amilo V3525 Series
- Fujitsu Pro Amilo V8210 Series
- Fujitsu Amilo Li1718 Series
- Fujitsu Amilo Li1720 Series
- Fujitsu Amilo Li2727 Series
- Fujitsu Amilo Li2732 Series
- Fujitsu Amilo Li2735 Series
- Fujitsu-Siemens Esprimo Mobile V5505 Series
- Fujitsu-Siemens Esprimo Mobile V5545 Series
- Fujitsu-Siemens Esprimo Mobile V6505 Series
- Fujitsu-Siemens Esprimo Mobile V6535 Series
- Fujitsu-Siemens Esprimo Mobile V6545 Series
- Fujitsu-Siemens Esprimo Mobile V6555 Series |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
OkitO Опитен потребител

Регистриран на: 03 Мар 2008 Мнения: 280 Местожителство: Silistra
|
Пуснато на: Чет Авг 05, 2010 11:43 Заглавие: |
|
|
батерията продадена
пластмасите и зарядното запазени |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
OkitO Опитен потребител

Регистриран на: 03 Мар 2008 Мнения: 280 Местожителство: Silistra
|
Пуснато на: Сря Сеп 08, 2010 18:36 Заглавие: |
|
|
останаха:
WLAN
Bluetooth
Cooler... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
OkitO Опитен потребител

Регистриран на: 03 Мар 2008 Мнения: 280 Местожителство: Silistra
|
Пуснато на: Чет Окт 28, 2010 18:01 Заглавие: |
|
|
| всичко продадено |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|