| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
EUROFIX-BG1 Гост
|
Пуснато на: Вто Апр 12, 2005 13:02 Заглавие: NEO TV |
|
|
| TARSJA DUMP ZA NEO TV MOD TV1423 TX |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Филипов Опитен потребител


Регистриран на: 01 Дек 2002 Мнения: 7774 Местожителство: Плевен
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
GOSHO Опитен потребител

Регистриран на: 08 Яну 2004 Мнения: 1450 Местожителство: Варна - с.Тополи
|
Пуснато на: Вто Апр 12, 2005 13:22 Заглавие: |
|
|
| Пробвай с този от Attach-а. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
тодо-р Опитен потребител

Регистриран на: 08 Фев 2005 Мнения: 311 Местожителство: Г.Оряховица
|
Пуснато на: Вто Апр 12, 2005 13:54 Заглавие: |
|
|
ето един и от мен.ако кинескопа е Iriko трябва да направиш доработка на ТВ-то:свързваш металните решетки на говорителите с самите говорители по корпус и масата на кинескопа.иначе пак ще се върне при теб  _________________ Ако не можеш да го оправиш не го чупи повече!!! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
tehnica Опитен потребител


Регистриран на: 29 Юни 2004 Мнения: 669 Местожителство: ЕЛХОВО
|
Пуснато на: Вто Апр 12, 2005 20:29 Заглавие: NEO TV |
|
|
| Колеги,мисля,че Филипов искаше да каже нещо с този пост. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
EUROFIX Активен потребител

Регистриран на: 03 Май 2004 Мнения: 76 Местожителство: V.TARNOVO
|
Пуснато на: Сря Апр 13, 2005 15:35 Заглавие: Здравейте |
|
|
Всичко е о.к.
беше дъмпа
благодаря на всички..... _________________ HI |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|