| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Фикри Нури Опитен потребител

Регистриран на: 26 Юли 2005 Мнения: 1673 Местожителство: Kърджали
|
Пуснато на: Пон Сеп 20, 2010 21:12 Заглавие: |
|
|
Остава да разглобиш поялника за да видиш дали не е вграден магнита в дръжката. _________________ http://www.velox-systems.eu/
В скайпа: filikon |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
DJ69VN Опитен потребител


Регистриран на: 16 Мар 2008 Мнения: 3329 Местожителство: Варна, България
|
Пуснато на: Пон Сеп 20, 2010 21:21 Заглавие: |
|
|
Тия дни трябва да го взема и ще му направя малко снимки от вътре... _________________ Analog Audio™ Quanterall.com |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ELP Опитен потребител

Регистриран на: 07 Яну 2004 Мнения: 6933 Местожителство: София
|
Пуснато на: Вто Сеп 21, 2010 13:07 Заглавие: |
|
|
| За какво да го разглобява ,нека пъхне една отверка в отвора където влиза човката и ще усети има ли магнит ,то цъка съвсем ясно и привлича стоманата ! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
DJ69VN Опитен потребител


Регистриран на: 16 Мар 2008 Мнения: 3329 Местожителство: Варна, България
|
Пуснато на: Вто Сеп 21, 2010 13:54 Заглавие: |
|
|
Сега го взех то като изкарваш човката си личи ..... че е с магнит. Няма написан модел по него пише само TCP Weller 24V 50W.
http://img696.imageshack.us/img696/4513/weller24v50w.jpg
p.s. Доста отчетливо се чува като щраква контакта. _________________ Analog Audio™ Quanterall.com |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
radev Опитен потребител


Регистриран на: 22 Мар 2009 Мнения: 658 Местожителство: Sofiq
|
Пуснато на: Вто Сеп 21, 2010 18:57 Заглавие: |
|
|
Много е добро поялничето,такъв ползвам от 86г. само сменям човките.Има си човки за различна температура и са под номер.
Успешна работа с новата придобивка. _________________ Платки http://radev1.narod.ru/
0879-555-472 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
DJ69VN Опитен потребител


Регистриран на: 16 Мар 2008 Мнения: 3329 Местожителство: Варна, България
|
Пуснато на: Вто Сеп 21, 2010 19:48 Заглавие: |
|
|
Мерси! На всички има маркировка "5" как да го разбирам това... ? _________________ Analog Audio™ Quanterall.com |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ELP Опитен потребител

Регистриран на: 07 Яну 2004 Мнения: 6933 Местожителство: София
|
Пуснато на: Вто Сеп 21, 2010 20:12 Заглавие: |
|
|
| 7 беше 350 градуса ,6 май беше 310 ,5 би трябвало да е към 270 . Утре ще погледна в стария си каталог за по-точни данни. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|