Форум за електроника Форуми Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
 
 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Какъв телевизор за ~ 500 лева ?

 
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Форум за електроника Форуми -> Общи приказки - Just talking



Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Red Devil
Нов потребител
Нов потребител


Регистриран на: 10 Апр 2005
Мнения: 2

МнениеПуснато на: Нед Апр 10, 2005 12:30    Заглавие: Какъв телевизор за ~ 500 лева ? Отговорете с цитат

Здравейте, виждам, че познавате добре телевизорите, които се предлагат на нашия пазар.

Въпросът ми е следния:
Търся си телевизор, на който ще гледам сравнително рядко за 400 - 600 лева. В момента съм с LG Lafinion 82 и съм много доволен, но ми трябва нещо по-малко за вилата (25" - 29"). Не ми се набутват повече пари, защото ще го гледам рядко, а единственото, за което ще го използвам е кабелна телевизия (достигаща до мен със съмнително качество) и рядко за DVD.
Знам, че за тези пари не мога да намеря нищо качествено, но не купувам телевизор, който да ми работи много години и не ме притеснява бързото му дефектиране. Търся нещо с максимално качествена картина за тези пари, пък ако ще и след 2-3 години да купувам нов. Съвети ?
Благодаря.

p.s. Не разбирам почти нищо, но в Технополис има едни Neo с напълно плосък екран, които май вадят доста добра картина за тези пари - в правилната посока ли съм ?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Гост






МнениеПуснато на: Нед Апр 10, 2005 18:58    Заглавие: Отговорете с цитат

samsung-plano;LG-trinitron,flatron,sony-trinitron(най-добрия телевизор)
Върнете се в началото
IGBT
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 30 Мар 2005
Мнения: 373
Местожителство: Стара Загора

МнениеПуснато на: Пон Апр 11, 2005 10:18    Заглавие: Отговорете с цитат

госта съм аз
_________________
98% от младото поколение е опитвало трева или някакъв вид опиaт!Ако си от 2%, които не са опитвали сложи това под подписа си.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
TIReX
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 28 Окт 2004
Мнения: 850
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон Апр 11, 2005 10:32    Заглавие: Отговорете с цитат

Само не PHILIPS
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Red Devil
Нов потребител
Нов потребител


Регистриран на: 10 Апр 2005
Мнения: 2

МнениеПуснато на: Пон Апр 11, 2005 11:33    Заглавие: Отговорете с цитат

Спрях се на това: http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09010983.
За 500 лева телевизор с голям екран + система за домашно кино.
Да го купя ли, или ще ме посъветвате друго ?
Вярно, че няма прогресивно сканиране, PiP и не е 100Hz (а сигурно и не е с плосък екран), но за тези пари...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Gena
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 16 Ное 2004
Мнения: 553
Местожителство: Бургас

МнениеПуснато на: Вто Апр 12, 2005 9:07    Заглавие: Отговорете с цитат

За 500лв. за какви 100Hz пишеш? Най-евтините модели започват от 650лв.!

Не те съветвам да взимаш конкретното НЕО! Даже няма стерео тунер.
Относно системата за домашно кино въобще не искам да коментирам.

За 500лв. по-добре погледни дали няма някой "объл" 28" Thomson или погледни за съответен по цена Samsung.
Ако имате при вас магазини, предлагащи Crown, виж и тях! И без това почти 80-90% от TV в BG са със шаси на Vestel!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Филипов
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 01 Дек 2002
Мнения: 7774
Местожителство: Плевен

МнениеПуснато на: Вто Апр 12, 2005 9:34    Заглавие: Отговорете с цитат

Защо не погледнеш нещо втора употреба? Не зная как ти е тока на вилата, но определено са по - надеждни.
_________________
Ако двамата имаме по една ябълка и ги разменим, пак ще имаме по една.
Ако двамата имаме по една идея и ги разменим, ще имаме по две!
Oтопление и ВиК. Интелигентни отплителни системи. Проектиране продажба доставка монтаж
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Yahoo Messenger
tehnica
Опитен потребител
Опитен потребител


Регистриран на: 29 Юни 2004
Мнения: 669
Местожителство: ЕЛХОВО

МнениеПуснато на: Вто Апр 12, 2005 20:09    Заглавие: Какъв телевизор за ~ 500 лева ? Отговорете с цитат

Филипов написа:
Защо не погледнеш нещо втора употреба? Не зная как ти е тока на вилата, но определено са по - надеждни.
А и вероятноста да са истински и да работят с по-реални цветове е много по-голяма.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Гост






МнениеПуснато на: Вто Апр 12, 2005 21:06    Заглавие: Отговорете с цитат

Абе кво толкова му мислиш сякаш жена си избираш, хвашай първия които ти хареса горе долу и ...
На мен преди 2 години ми се скапа телевизора и отидох в първия магазин имаше БЕСО с плосък екран за 400 лв. с ДДС. Те били сглобявани еди кадеси вътре били еди щоси ...
От тогава аз не съм го спрял , имам малка дъщетичка и вечер го използвам за нощна лампа и все още си работи, и нищо не му е мръднало.
Имам и LG като ги гледам двата има разлика ама чак тък толкова ...

Що ти е да се набутваш с кои знае какво , щом няма да го гледаш редовно , след няколко години и какъвто и вземеш ще е морално остарял. Very Happy
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Форум за електроника Форуми -> Общи приказки - Just talking Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov