| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Ditronix Опитен потребител


Регистриран на: 15 Авг 2005 Мнения: 2817 Местожителство: Провадия
|
Пуснато на: Чет Сеп 02, 2010 6:26 Заглавие: |
|
|
ЕКСЕЛА е едно,ЕКСЕЛА 2-друго!Прочети цялата тема,ще ти е от полза.Ако имаш някакъв опит и си купиш читави транзистори ти гарантирам безпроблемно пускане на усилвателя! _________________ Не е важно кой си,а колко струваш!
DRL модули за всички видове автомобили! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
iv_tet Нов потребител


Регистриран на: 04 Апр 2010 Мнения: 30 Местожителство: пловдив
|
Пуснато на: Чет Сеп 02, 2010 7:18 Заглавие: . |
|
|
ще ги прегледам пак _________________ тел:0897805191 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Фикри Нури Опитен потребител

Регистриран на: 26 Юли 2005 Мнения: 1673 Местожителство: Kърджали
|
Пуснато на: Чет Сеп 02, 2010 13:42 Заглавие: |
|
|
| Цитат: | търсене на добро транзисторно стапало
търся някоя не много сложна схема лесна за съживяване и стабилност. |
Давайки линка съм се ръководил по горното, което пък е в заглавието на темата.
Въпреки добрите ми намерения да реализирам посочената схема, все не ми остава време. _________________ http://www.velox-systems.eu/
В скайпа: filikon |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Ditronix Опитен потребител


Регистриран на: 15 Авг 2005 Мнения: 2817 Местожителство: Провадия
|
Пуснато на: Чет Сеп 02, 2010 18:35 Заглавие: |
|
|
Само допълвам-първо направих две стъпала на оригиналните двуслойни платки,които потеглиха от раз.След това още четири на еднослойния вариант на платката,собствено производство.Едната не тръгваше заради обърнат светодиод,някаква изгъзица,сваляна от нейде.Него съм извадил от кутията,такъв ми бил късметът.Доста се позачудих,но на края всичко си дойде на мястото Затова силно препоръчвам особено за начинаещи схемата да се реализира с нови чаркове,за да няма чуденки. _________________ Не е важно кой си,а колко струваш!
DRL модули за всички видове автомобили! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
iv_tet Нов потребител


Регистриран на: 04 Апр 2010 Мнения: 30 Местожителство: пловдив
|
Пуснато на: Пет Сеп 24, 2010 6:42 Заглавие: |
|
|
каде мога да намеря печатна платка за ексела _________________ тел:0897805191 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
newmember Нов потребител

Регистриран на: 06 Яну 2009 Мнения: 35 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Пет Сеп 24, 2010 7:32 Заглавие: |
|
|
| Пиши на radev той има готови. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|