| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
OkitO Опитен потребител

Регистриран на: 03 Мар 2008 Мнения: 280 Местожителство: Silistra
|
Пуснато на: Пон Сеп 06, 2010 19:54 Заглавие: Продавам домашен суб JBL |
|
|
Въпросният субуфер е бил активен, но са изкормили крайните стъпала.
Донесоха ми го в това състояние. Работи без никакъв проблем.
Говорителят е 8" 4 ома 100 вата.
Цената е 50лв.
От Силистра съм, пращам по Еконт с опция отвори-виж.
за връзка ЛС, 0883407686 или скайп okito1991
   |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
OkitO Опитен потребител

Регистриран на: 03 Мар 2008 Мнения: 280 Местожителство: Silistra
|
Пуснато на: Сря Сеп 08, 2010 8:47 Заглавие: |
|
|
| 40лв |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
OkitO Опитен потребител

Регистриран на: 03 Мар 2008 Мнения: 280 Местожителство: Silistra
|
Пуснато на: Нед Сеп 19, 2010 0:12 Заглавие: |
|
|
| крайна цена 30лв |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
iv_tet Нов потребител


Регистриран на: 04 Апр 2010 Мнения: 30 Местожителство: пловдив
|
Пуснато на: Пон Окт 04, 2010 7:06 Заглавие: . |
|
|
е даи няква снимка на говорителя _________________ тел:0897805191 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
OkitO Опитен потребител

Регистриран на: 03 Мар 2008 Мнения: 280 Местожителство: Silistra
|
Пуснато на: Пон Окт 04, 2010 20:27 Заглавие: |
|
|
| никога не е изкарван от кутията |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
iv_tet Нов потребител


Регистриран на: 04 Апр 2010 Мнения: 30 Местожителство: пловдив
|
Пуснато на: Пон Окт 04, 2010 23:39 Заглавие: |
|
|
еми изкараи го направи някоя снимка и може да дадеш размери на магнита и шпулата _________________ тел:0897805191 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
OkitO Опитен потребител

Регистриран на: 03 Мар 2008 Мнения: 280 Местожителство: Silistra
|
Пуснато на: Чет Окт 28, 2010 17:56 Заглавие: |
|
|
| продаден |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|