| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
cipi Активен потребител

Регистриран на: 14 Сеп 2010 Мнения: 60 Местожителство: София
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
picall Опитен потребител


Регистриран на: 11 Юни 2009 Мнения: 144 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пет Окт 22, 2010 10:51 Заглавие: привет |
|
|
Привет колега
Има ли му нещо на мултицета или...
За 55 лв. го взимам
Пазарлъците на лични |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
cipi Активен потребител

Регистриран на: 14 Сеп 2010 Мнения: 60 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пет Окт 22, 2010 14:03 Заглавие: |
|
|
| Продаден. Моле темата да се изтрие |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|