 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
picall Опитен потребител


Регистриран на: 11 Юни 2009 Мнения: 144 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пет Окт 22, 2010 10:44 Заглавие: Купувам Авторадио за части FORD SOUND 2000 |
|
|
Привет колеги,
Купувам авторадио за части FORD Sound 2002 със състав
NAME: FORD
MODEL: 2002 SOUND 2000 only tuner
PARTNUMBER: 91FB-18K810-BA
MANUFACTURER: FORD
MCU: N76008JC021
EEPROM: 7002MN010
Sec.Lock: EEPROM
ИЛИ ПРОЦЕСОР
MCU: N76008JC021 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bai_tishan Опитен потребител


Регистриран на: 12 Фев 2005 Мнения: 5792 Местожителство: Велико Търново
|
Пуснато на: Пет Окт 22, 2010 12:06 Заглавие: |
|
|
То такова радио се изхвърля само ако е заминал процесора.Щом ти е думнал,значи и захранващия чип е заминал.То от него се скапва проца.Те други дефекти не дават.Вчера продадох цяло такова за 30кинта-перфектно.Имам три на камарата-ама и трите са за проц. _________________ Хайде няма какво да се залъгваме, и по- хубави сме виждали и по- грозни сме е***и. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|