 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
lyric__ Нов потребител

Регистриран на: 12 Ное 2010 Мнения: 2 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пет Ное 12, 2010 9:57 Заглавие: София - Продавам РАМ памет 2x1 GB DDR3 1333 Mhz |
|
|
Продавам рам памет DDR3 Kingston 1GB 1333 Mhz и DDR3 Super Talent
1GB 1333 Mhz . Паметта е ползвана само 7-8 месеца и още е в гаранция. Всяка една от платките струва поотделно 30 лв/бр. При закупуване на двете заедно цената е 55 лева. Важи само за София!
http://www.freeimagehosting.net/uploads/34cfd2c77f.jpg
За връзка :
Skype : kiro.kpp2
GSM : 0878770786 ( Кирил )
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
lyric__ Нов потребител

Регистриран на: 12 Ное 2010 Мнения: 2 Местожителство: София
|
Пуснато на: Съб Фев 05, 2011 11:24 Заглавие: ;) |
|
|
Цената на всяка една от платките вече е 20 лева. Двете заедно струват 40 лева . Търсете ме на гореподадените координати  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|