На моя жака е превключвател. Когато вкараш външен източник изключва изходите на вътрешното мп3 към фм предавателната част, и подава от външния вход. Прерязах пътеките към предавателя и сложих мост на жака на всеки канал и стана изход.
Това нещо не го разбрах.
При сложено USB или карта не трябва ли жака да бъде изход, а при външен плейър - вход?
Часовете са според зоната GMT + 2 Часа Иди на страница Предишна1, 2
Страница 2 от 2
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети