 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
ELP Опитен потребител

Регистриран на: 07 Яну 2004 Мнения: 6933 Местожителство: София
|
Пуснато на: Съб Ное 13, 2010 23:58 Заглавие: |
|
|
| Вземи си 25А ,не се стискай за стотинки ,при евентуално късо да изгорят бушоните ,а не греца ! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
jjjjjk Опитен потребител

Регистриран на: 14 Ное 2009 Мнения: 306
|
Пуснато на: Нед Ное 14, 2010 0:27 Заглавие: |
|
|
Не се стискам, просто такъв имах при мен и се чудя дали ще работи стабилно това, което искам да направя.
А относно късото и т.н, в бъдеще ще доусъвършенствам със схемички, които да следят за късо и неправилно свързване на акумулатора и да си спират тока...
А и лично аз не мисля да създавам предпоставки за късо съединие...
Но си прав, сега видях колко върви, ще се взема на по-голям ток. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Dany_M Нов потребител

Регистриран на: 03 Окт 2009 Мнения: 24 Местожителство: Sofia
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
evgenyiy1 Опитен потребител


Регистриран на: 18 Юли 2009 Мнения: 171 Местожителство: Силистра
|
Пуснато на: Пон Ное 15, 2010 22:34 Заглавие: |
|
|
Наскоро ползвах горепосочения здрав грец за една спирачка след като изгорих 3 броя за 20 мин. си направих с диоди и така си и работи без проблеми ве4е 2ри месец.
Пиши грамотно |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|