 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Niakoi Опитен потребител

Регистриран на: 20 Авг 2006 Мнения: 356 Местожителство: Каръктаун
|
Пуснато на: Нед Ное 21, 2010 19:38 Заглавие: |
|
|
С най-малка загуба на мощност, можеш да увеличиш тока, като намалиш напрежението чрез някой импулсен стабилизатор, но все пак 0,9mW, както е в твоя случай е абсолютно недостатъчно за светодиод. _________________ Жица, на която не виждам двата края, не я пипам! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Нед Ное 21, 2010 20:01 Заглавие: Re: Повишаване на ампеража? |
|
|
Не разбирам защо се продължава писането по тази тема и вече е на втора страница
Не е ли ясно какво, къде и до къде ?
Заглавие: "Повишаване на ампеража"
Първи пост:
| ZipoTm написа: | След схема "грец" имам два проводника по които тече прав ток със стойности:
45 V
0.02 mA
Когато вържа един малък светодиод от 1.5 V едва свети.
... |
После се изяснява, че не били "компютри, ами били компоти и не ги били ...."
И всъщност е поредната идея как от нищо да стане нещо.
Следва това:
| ZipoTm написа: | | Ясно, благодаря |
Все пак не е последния раздел и преценявайте кога трябва да се спре! _________________ RemoteControls |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|