 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
penkeler Опитен потребител

Регистриран на: 12 Ное 2006 Мнения: 338 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Вто Дек 07, 2010 22:24 Заглавие: |
|
|
| sheki написа: | | ...нека да пишем по същество... | Това което си намислил да изработиш се нарича АВР (автоматично включване на резерва) и както колегата по-горе е писал, съществува много преди масово навлизане на прозесорите. Съществуват различни схеми на изработка и не малко производители на готови изделия които са одобрени за производство. Накои по-съвяременни изделия имат освен електрически и механични блокировки, но въпреки това, дори да си закупиш готово изделие, нямаш право да го инсталираш без съответната процедура по съгласуване с ЕРП. Собствени разработки също се допускат, но пак с тяхно съгласие.
Аз не те задължавам да се съобразяваш с всичко това, а просто се опитвам да те предпазя от нежелателни последствия, ако евентуално не си наясно с материята. Все пак решението и в крайна сметка отговорността са си твои. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
plamil Опитен потребител

Регистриран на: 02 Ное 2007 Мнения: 384 Местожителство: с. Аспарухово, обл Варна
|
Пуснато на: Сря Дек 08, 2010 8:15 Заглавие: |
|
|
Ако имаш познати железничари, помоли ги да ти покажат автоматиката за паленето на дизел-агрегатите в гарите.
Изцяло релейна техника, със контрол по време на работата на генератора, повторен пуск ако първия опит е неуспешен (до три опита за пуск), превключване основно - резервно захранване, автоматичен стоп при възстановяване на захранването.
Но. Схемата е проектирана за дизелов двигател и не знам за тебе дали ще е подходяща. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
arap Нов потребител

Регистриран на: 21 Окт 2007 Мнения: 16 Местожителство: София
|
Пуснато на: Чет Дек 09, 2010 21:02 Заглавие: |
|
|
| Преди десетина години един познат беше правил такова нещо.Имаше автоматичен смукач,който беше с червяк и постоянно следеше температурата на двигателя и в зависимост от това дърпаше или отпускаше смукача.Сега нямам връзка с него.Само те насочвам. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|