 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
DJ69VN Опитен потребител


Регистриран на: 16 Мар 2008 Мнения: 3329 Местожителство: Варна, България
|
Пуснато на: Чет Дек 09, 2010 1:08 Заглавие: Продавам MB Abit NF7-S,CPU,Cooler |
|
|
Първия собственик на дъното съм аз, има си кутия книжка и останалите неща към него. Радиатора пак е купуван нов както и процесора но на тях не можах да им намеря кутиите. Радиатора на чип сета е заменен с пасивен по голям на Zalman но оригиналния с вентилатора си го пазя макар, че няма смисъл от него тъй като Zalman ския се правя отлично. Дъното има и оптичен изход на звуковата която е единствената хардуерна вградена карта която съм виждал. Чип сета е NF2 MCP-T. Кондезаторите са едни от най-добрите марки.
Има добавени радиатори по някой от чиповете и мосфетите.
Процесора е Athlon XP работи на 1533MHz по Default 133x11.5. Но си ходи на 2.2GHz и на горе .... .
http://www.extremeoverclocking.com/reviews/motherboards/ABIT_NF7_v2.0_1.html
http://hothardware.com/articles/Abit_NF7S_Motherboard/
http://img227.imageshack.us/img227/4571/dsc02754t.jpg
http://img560.imageshack.us/img560/9536/dsc02750.jpg
http://img686.imageshack.us/img686/6148/dsc02751d.jpg
http://img153.imageshack.us/img153/5122/dsc02752m.jpg
Цена по-договаряне на ЛС! За правилата - 50лв. Приемам и бартер за комуникационно оборудване. Намират се във Варна и може да се изпратят до всяка точка на България. За повече инфо на ЛС или 0886811477.
При интерес може да се направи готова машинка с 80Gbt Seagate нов HDD, 768DDR 400MHz, 64Мб видео, кутия с 350W захранване Thermal master, записвачка . Допълнителен фронтален вентилатор. LCD 15" , клавиатура и мишка нови + захранващи кабели и ОС + програми готов за офис.
http://img35.imageshack.us/img35/7563/dsc027550.jpg
http://img694.imageshack.us/img694/4863/dsc027560.jpg
http://img574.imageshack.us/img574/7932/dsc02759q.jpg
.... след няколко часа Memtest
http://img375.imageshack.us/img375/2338/dsc02761u.jpg _________________ Analog Audio™ Quanterall.com
Последната промяна е направена от DJ69VN на Пет Дек 10, 2010 0:50; мнението е било променяно общо 5 пъти |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Astor Опитен потребител


Регистриран на: 01 Дек 2005 Мнения: 186
|
Пуснато на: Чет Дек 09, 2010 8:46 Заглавие: |
|
|
Имам интерес но не си постнал достатъчно инфо. _________________ The Big Man |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
DJ69VN Опитен потребител


Регистриран на: 16 Мар 2008 Мнения: 3329 Местожителство: Варна, България
|
Пуснато на: Пон Дек 13, 2010 13:44 Заглавие: |
|
|
Всичко е продадено, моля модераторите да заключат темата. Честито на новия собственик и нека да го ползва със здраве. _________________ Analog Audio™ Quanterall.com |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|