 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
stoianivanov Опитен потребител

Регистриран на: 27 Апр 2009 Мнения: 330 Местожителство: Varna
|
Пуснато на: Пет Дек 03, 2010 17:51 Заглавие: |
|
|
| А трябваше RC понякога да ни се чупи хатъра, все пак сте специалисти и не е зле да получаваме реална информация, пък който както иска да преценява и постъпва. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
jjjjjk Опитен потребител

Регистриран на: 14 Ное 2009 Мнения: 306
|
Пуснато на: Пет Дек 03, 2010 18:03 Заглавие: |
|
|
Aз за това си карам с радио-касетофон RoadStar и хич не бързам да си купувам ново радио...
Промоциите често ти излизат през носа...
А като ви се слуша толкова много MP3-трансмитерче и флашка, решение за 15лв...(при условие, че имате флашка де...)
А ако си направиш самоделка трансмитерче, може да ползваш евтини слушалки за телефона си, да вържеш телефона към входа на трансмитерчето и ето...И от телефона да слушаш музика...
Радвам се, че поне са ти върнали парите. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
lusi blazev Опитен потребител


Регистриран на: 23 Фев 2006 Мнения: 1310 Местожителство: Свищов
|
Пуснато на: Съб Дек 04, 2010 1:44 Заглавие: |
|
|
| И аз подкрепям showMANiak. Имам модел cdx-gt212, от около 2,5 години. Досега нито веднъж не се е ебавало. Да чукна на дърво. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pamporov Опитен потребител

Регистриран на: 02 Фев 2004 Мнения: 4947
|
Пуснато на: Нед Дек 12, 2010 19:05 Заглавие: |
|
|
| Моите впечатления също са негативни. От музиката нямам оплаквания, освен че има какво още да се желае от тунера като чувствителност. На диск не съм го пробвал. С памети и флашка нямам проблем. С песните от телефона през блутут A2DP също нямам забележки. Има какво още да се желае от силата и качеството на НЧУ. Но, за 99лв.-толкоз. Основното с което ме привлече обаче - блутут-а, ме разочарова. Докато аз чувам сравнително добре отсрещния, то той чува само някакви шумове, свистене и едва различава моя глас. Но в интерес на истината не съм го пробвал с друг телефон освен моя, а той е китайче с 2 сим-карти. Та нищо чудно и от него да е. Но пък преди с блутут слушалка си работеше добре. Като го пробвам с друг телефон ще пиша за резултата. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
stoianivanov Опитен потребител

Регистриран на: 27 Апр 2009 Мнения: 330 Местожителство: Varna
|
Пуснато на: Сря Дек 15, 2010 17:39 Заглавие: |
|
|
| Купих си от Ebay Sony cdx-gt210 много изгодно за 19 паунда, много добро състояние с изключение на липса на врътката за усилване, но вече намерих такава, чакам да ми го пратят. Мисля е добро попадение. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|