PS3FTw Нов потребител

Регистриран на: 12 Дек 2010 Мнения: 3 Местожителство: София
|
Пуснато на: Пон Дек 13, 2010 1:29 Заглавие: Продавам Jailbreak / Downgrade чип за Play Station 3 |
|
|
Продавам USB Мод чип за Play Station 3 с помоща на който може да играете "пиратски" копия на игри свалени от интернет.
Ето и малко допълнителна инфомация за устройството :
- PS3 Jailbreak е "USB Мод Чип" поставя се лесно (катo най обикновенна флашка например) и запазва гаранцията ви непокътната.
- Съвместим с ВСИЧКИ модели и всички региони Play Station 3 (FAT / SLIM / NTSC / PAL / JAP)
- "Downgrade" функция за потребители с фирмуеър версия 3.50 или 3.42.
- Никакъв риск от "Brick" или някаква повреда на козолата ви.
- Възможност да играете игрите си както от Вътрешният Хард Диск на Конзолата,от всеки един външен USB Хард Диск / Голяма флашка,така и от записано DVD.
- Избягва се нуждата от закупуване на скъпи "BlueRay" записвачки,както и "BlueRay" дискове.
- Игрите качени на хард диск зареждат 2 пъти по бързо от скороста на Блурей-а,като едновременно с това удължават живота на "BlueRay" оптиката в конзолата ви.
- Играйте ВСИЧКИ PS3 игри на PSP чрез "хакнатия" Remote Play потдържащ всяка една PS3 Игра.
- Напълно ПРЕ-Програмируем през USB и с помоща на едно натискане на бутонче.
- Базиран на 18хххх PIC Микроконтролери,разполагащ с 32KB програмна памет,няма място за сравнение с Китайските клонинги(AmazeBreak,PSjailbreak2,PS3 Break и т.н.) които се продават навсякъде из чуждите сайтове на цена около ~15/25$ и препродават тук,по форумите за 40/50 лева,които разполагат само с 4КВ памет и реално не потдържат никакви ъпдейти,макар и да са обявени като "Ъпгрейтващи се,за в бъдеще"
- Доживотна ГАРАНЦИЯ за чиповете закупени от мен,както и ДЕНОНОЩНА Потдръжка/Инструкции и информация по GSM/Skype.
- Възползвайте се от потенциала на конзолата ви :
Емулатори излезли до момента за Jailbreak-нати PS3-ки :
* Play Station 1 (PSX,PSOne)
* Nintendo Entartaiment System (NES)
* Super Nintendo (SNES)
* Multi-ARCADE емулатор (Capcom CPS-1,Capcom CPS-2,Capcom CPS-3
Cave,Neo Geo,Sega System 16,Toaplan,Taito,Psikyo 68EC020 и други класически аркадни машини)
* Nintendo GameBoy Advance & Color (GBA/GBC)
* ScummVM Емулатор
* Commodore 64
* PC Engine / TurboGrafx-16
При желание от ваша страна мога да дам като "Бонус" всички горе-изброени емулатори готови за употреба по m@il или Skype.
Отделно в "скоро време" се очакват още МНОГО и качествени приложения за притежателите на хакнати конзоли :
* Nintendo Wii / GameCube Емулатор
* Play Station 2 потдръжка за всички модели
* PSP Емулатор
* SEGA Dreamcast Емулатор
* Линукс - Освен възможноста да върнем официалната потдръжка на Линукс с помоща на Даунгрейдър-а до фирм 3.15,скоро ще имаме отново "OTHER OS" но този път с пълна потръжка на Видео/Памет/Процесор и то на фирмуеър 3.41 !
* XBMC и още и още...Всичко е въпрос на време.
Цената на чипа е 50 Лева.
За град София,среща на място.
За останалата част от страната мога да пратя по "Еконт" за сметка на купувача.
За контакти - GSM - 0886 - 130 - 774 , Skype : Sick_Jacken , E-Mail - [email protected]
Като допълнителни услуги срещу заплащане възможни при определени случай и уговорени предварително мога да предложа :
- Посещение до Дома ви
- Downgrade на Firmware-a
- Upgrade на Firmware-а
- Инсталиране на различни приложения на конзолата
- Други услуги
П.П.
Конзолата ви трябва да е с "Firmware" 3.01 , 3.10 , 3.15 , 3.41 , 3.42 или 3.50.
Ако желаете да се възползвате от хака на Play Station 3 сега или за в бъдеще,изчакайте известно време преди да ъпдейтвате на новият фирмуеър 3.55 докато се изяснят нещата защото за момента,той блокира стартирането на чип-а.
Ако се интересувате от подробна информация за всичко около хак-а,ъпдейтите и т.н. може да следите новините тук - http://psx-scene.com/
П.П.2
Ако конзолата ви е с "Firmware" по-стар от 3.41 не се притеснявайте,няма никакъв проблем да се ъпдейтне точно до 3.41,като процедурата е елементарна и отнема не повече от 3 минути. |
|