 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
zapad Опитен потребител


Регистриран на: 04 Фев 2005 Мнения: 3010
|
Пуснато на: Вто Дек 21, 2010 11:31 Заглавие: |
|
|
| milmar написа: | | Чертичката е катод за диодите и анод , т.е. плюс за SMD-танталовите , за другите тантали не съм сигурен , но очевидно също е така . |
Те тво не го разбрах,ако може малко пояснение _________________ който не знае закону на ому да си оди у дому |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Вто Дек 21, 2010 11:42 Заглавие: |
|
|
Със запетайките е така
Една запетайка не на мястото и виж какво може да стане.
Пак по темата.
За да не възникват подобни въпроси и неясноти е желателно човек да знае с какви елементи работи.
Въпреки, че има някакви установени правила и норми (като изключим руската/съветската микроелектроника), добре е да си направи справка за това какво "мисли" производителя по въпроса за конкретния елемент.
В наше време това поне не е толкова трудна задача като преди 15-20 години (когато става дума за съвременна елементна база). _________________ RemoteControls |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
milmar Опитен потребител

Регистриран на: 05 Юни 2007 Мнения: 1010 Местожителство: Русе
|
Пуснато на: Вто Дек 21, 2010 11:52 Заглавие: |
|
|
| zapad написа: | | ...ако може малко пояснение |
Мисля , че стана ясно . Уж се старая в правописа и пунктоацията , но така се получава понякога . |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|