| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
bvgdzk Опитен потребител


Регистриран на: 31 Авг 2008 Мнения: 549 Местожителство: ВАРНА
|
Пуснато на: Вто Дек 21, 2010 15:09 Заглавие: |
|
|
Гениалнооооооо.Така ще можеш и да регистрираш кога има светкавици навън  _________________ няма сложни неща в техниката-трябва само да се досетиш и да ги направиш
акъл -полезен ми дай ---------пари сам ще си направя
Обучение за работа с PROTEL99 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Фикри Нури Опитен потребител

Регистриран на: 26 Юли 2005 Мнения: 1673 Местожителство: Kърджали
|
Пуснато на: Вто Дек 21, 2010 15:10 Заглавие: |
|
|
Като схема си я докарал, но помисли си малко за сигурността при работа с този стробоскоп. 220 волта не е най доброто захранване за работа в кола и около нея. _________________ http://www.velox-systems.eu/
В скайпа: filikon |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
eler Опитен потребител

Регистриран на: 30 Яну 2005 Мнения: 2251 Местожителство: Раднево
|
Пуснато на: Вто Дек 21, 2010 19:57 Заглавие: |
|
|
| Тази схема е опасна за живота!!! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
blenda Активен потребител

Регистриран на: 18 Дек 2010 Мнения: 50 Местожителство: София
|
Пуснато на: Вто Дек 21, 2010 22:35 Заглавие: |
|
|
Противно на очакванията,сробоскопа работи и го изпробвах вече.Не е опасен за живота,стига да се борави внимателно!!!!
Ако някои има предложения за подобрение,нека ги сподели.
М/у другото,наистина е по чуствителен отколкото трябва,както казва bvgdzk. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bvgdzk Опитен потребител


Регистриран на: 31 Авг 2008 Мнения: 549 Местожителство: ВАРНА
|
Пуснато на: Сря Дек 22, 2010 8:33 Заглавие: |
|
|
По-добре стани каскадьор. Така ще си по- малко опасен за другите. Ако все пак държиш да го ползваш така използвай поне разделителен траф  _________________ няма сложни неща в техниката-трябва само да се досетиш и да ги направиш
акъл -полезен ми дай ---------пари сам ще си направя
Обучение за работа с PROTEL99 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
blenda Активен потребител

Регистриран на: 18 Дек 2010 Мнения: 50 Местожителство: София
|
Пуснато на: Сря Дек 22, 2010 9:44 Заглавие: |
|
|
Драсни ми го на схемата.Така няма как да го направя.И ако може параметри на трафа.
Не се отговаря с този бутон |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bvgdzk Опитен потребител


Регистриран на: 31 Авг 2008 Мнения: 549 Местожителство: ВАРНА
|
Пуснато на: Сря Дек 22, 2010 11:03 Заглавие: |
|
|
Разделителен траф-220 към 220 волта.Две намотки за 220в.Едната към мрежата другата към стробоскопа  _________________ няма сложни неща в техниката-трябва само да се досетиш и да ги направиш
акъл -полезен ми дай ---------пари сам ще си направя
Обучение за работа с PROTEL99 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ivanovbg Опитен потребител

Регистриран на: 14 Ное 2009 Мнения: 372
|
Пуснато на: Чет Дек 23, 2010 8:51 Заглавие: |
|
|
Можеш и по друг начин да решиш проблема-с някой евтин инвертор 12-220 волта _________________ Ако нещо не не става с акъл,опитай с мощност
Ако и мощността (чука) не помогне-потърси по знаещи! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
blenda Активен потребител

Регистриран на: 18 Дек 2010 Мнения: 50 Местожителство: София
|
Пуснато на: Чет Дек 23, 2010 12:03 Заглавие: |
|
|
Аз мисла место да си усложнявам живота,просто да направя добра изолация на щипката.
Между другото схемата на стробоскопа няма нищо общо с инсталацията на автомобила.Схемата е на 220 V,а щипката я защипвам върху кабела на 1 цилиндър.
Върху купето не деиства по високо напрежение от 12V.
Немога да разбера какво му е опасното.Се едно работиш със сешоар!
Корпуса на стробоскопа е изцяло пластмасов,кабелите са с винилова обвивка,а щипката ще изолирам  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ivanovbg Опитен потребител

Регистриран на: 14 Ное 2009 Мнения: 372
|
Пуснато на: Чет Дек 23, 2010 21:19 Заглавие: |
|
|
Еми стига ти да пръска дъжд ако си отвън,да го удари перката на вентилатора или нещо друго,че повечето въртящи неща изглеждат неподвижни,да се скъса някой маркуч с антифриз,да му прещипеш кабела с нещо.Някой може да се спъне в кабела,Не мога да се сетя друго засега но сигурно са възможни много други ситуации.Аз а 5 години 3 стробоскопа съм сменил от такива случайности.
То внимаваш -да, ама ако стане нещои и офази цялата кола ,а клиента или някой колега се е опрял на нея може и да го утрепеш.
Имай предвид че повечето правила за безопасност са писани с кръв.Едхоконверторче маломощно от 12 на 220 е 20-тина лева на Илиенци,а може и за друго да си го ползваш.Хем не ти трябва и 220 волта захранване като го ползваш.
Та както решиш.
Ето ти елементарна схема http://www.skodaclub-bg.org/forum/viewtopic.php?f=4&t=19727 и работи безотказно и не е опасна.Монтирал съм я в едно китайско фенерче. _________________ Ако нещо не не става с акъл,опитай с мощност
Ако и мощността (чука) не помогне-потърси по знаещи! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|