| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
vaskokl Нов потребител

Регистриран на: 14 Апр 2008 Мнения: 43 Местожителство: с. Ивайло общ. Пазарджик
|
Пуснато на: Сря Дек 22, 2010 15:50 Заглавие: продавам респром ус221 |
|
|
продавам респром ус 221. работи без проблеми, но има забелвжки по кутията и липсва копчето за баланса и 2 от тези за превключване на радио и динам. цена 25лв.
за контакти 0898729736 или скайп inj_lalov. от пазарджик съм _________________ Благодаря предварително |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
jordansim Нов потребител

Регистриран на: 23 Дек 2010 Мнения: 21
|
Пуснато на: Чет Дек 23, 2010 15:04 Заглавие: Re: продавам респром ус221 |
|
|
| Може ли снимки? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vaskokl Нов потребител

Регистриран на: 14 Апр 2008 Мнения: 43 Местожителство: с. Ивайло общ. Пазарджик
|
Пуснато на: Чет Дек 23, 2010 16:12 Заглавие: Re: продавам респром ус221 |
|
|
усилвателя е с друг собственик за момента. _________________ Благодаря предварително |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ELP Опитен потребител

Регистриран на: 07 Яну 2004 Мнения: 6933 Местожителство: София
|
Пуснато на: Чет Дек 23, 2010 16:23 Заглавие: |
|
|
Егати фючърсните сделки въртите !  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vaskokl Нов потребител

Регистриран на: 14 Апр 2008 Мнения: 43 Местожителство: с. Ивайло общ. Пазарджик
|
Пуснато на: Чет Дек 23, 2010 17:38 Заглавие: |
|
|
ми колега бях му пуснал обява и другаде, но брат ми каза, че щял да му върши работа и му го подарих. _________________ Благодаря предварително |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
vaskokl Нов потребител

Регистриран на: 14 Апр 2008 Мнения: 43 Местожителство: с. Ивайло общ. Пазарджик
|
Пуснато на: Вто Фев 01, 2011 11:50 Заглавие: |
|
|
посвири добре по празниците и отново е в продажба. _________________ Благодаря предварително |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|