| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
shri Опитен потребител


Регистриран на: 31 Окт 2008 Мнения: 1194 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Пон Дек 27, 2010 16:32 Заглавие: Продавам ел. части комп.части за триене |
|
|
за триене _________________ Денят е прекрасен забеляза ли го!!!
[email protected]
Последната промяна е направена от shri на Чет Ное 24, 2011 13:01; мнението е било променяно общо 21 пъти |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
shri Опитен потребител


Регистриран на: 31 Окт 2008 Мнения: 1194 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Сря Дек 29, 2010 15:09 Заглавие: |
|
|
. _________________ Денят е прекрасен забеляза ли го!!!
[email protected]
Последната промяна е направена от shri на Чет Ное 24, 2011 13:00; мнението е било променяно общо 8 пъти |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
shri Опитен потребител


Регистриран на: 31 Окт 2008 Мнения: 1194 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Сря Яну 26, 2011 16:34 Заглавие: |
|
|
 _________________ Денят е прекрасен забеляза ли го!!!
[email protected]
Последната промяна е направена от shri на Съб Фев 05, 2011 15:00; мнението е било променяно общо 1 път |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
kristov Активен потребител

Регистриран на: 14 Яну 2010 Мнения: 88 Местожителство: Полски Тръмбеш
|
Пуснато на: Сря Яну 26, 2011 21:56 Заглавие: |
|
|
| Може ли точния модел на батерията от НР |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
shri Опитен потребител


Регистриран на: 31 Окт 2008 Мнения: 1194 Местожителство: Варна
|
Пуснато на: Сря Яну 26, 2011 22:45 Заглавие: |
|
|
От павилион6900 или 6300 ли беше забравих. Казва се HSTNN-IB13 _________________ Денят е прекрасен забеляза ли го!!!
[email protected]
Последната промяна е направена от shri на Чет Яну 27, 2011 11:02; мнението е било променяно общо 2 пъти |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
kristov Активен потребител

Регистриран на: 14 Яну 2010 Мнения: 88 Местожителство: Полски Тръмбеш
|
Пуснато на: Сря Яну 26, 2011 23:01 Заглавие: |
|
|
ako съм разчел правилно буквите това трябва да е ммодела
HSTNN-DB13 ако е същия ще я взема |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
DJ69VN Опитен потребител


Регистриран на: 16 Мар 2008 Мнения: 3329 Местожителство: Варна, България
|
Пуснато на: Сря Яну 26, 2011 23:48 Заглавие: |
|
|
Какви са WIFI картите? _________________ Analog Audio™ Quanterall.com |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
antondonew Нов потребител

Регистриран на: 19 Дек 2010 Мнения: 7
|
Пуснато на: Вто Фев 01, 2011 16:07 Заглавие: за Вентилаторите |
|
|
От какъв лаптоп са?
Пише ли нещо на тях?
Skype:antondonew |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|