| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
ivanovbg Опитен потребител

Регистриран на: 14 Ное 2009 Мнения: 372
|
Пуснато на: Вто Яну 04, 2011 23:00 Заглавие: |
|
|
Нека е с отворен колектор-става и за двата.Има си пулъп резистор вътре в компа.Не съм го мерил но мисля че е 5 волта. _________________ Ако нещо не не става с акъл,опитай с мощност
Ако и мощността (чука) не помогне-потърси по знаещи! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
georgiev10 Нов потребител

Регистриран на: 08 Дек 2010 Мнения: 7
|
Пуснато на: Чет Яну 13, 2011 21:44 Заглавие: |
|
|
| Здравейте колеги,някакъв напредък с моя проблем? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
AA Опитен потребител

Регистриран на: 28 Юни 2004 Мнения: 730 Местожителство: ВеликоТърново
|
Пуснато на: Пет Яну 14, 2011 9:41 Заглавие: |
|
|
Схемата е написувана съвсем набързо. Не е правена на практика или симулирана но би трябвало да работи. Вероятно ще се наложат корекции при конкретната реализация но това може да се разбере само като се почне да се пуска.Захранванета на колектора на изходния транзистор трябва да се съобрази с това къде отива сигнала.Коефициента на запълване на изходната поредица ще е много различен от този на входната - особено при ниски скорости - нямам идея дали ще е проблем.Както и да е - принципно подобно решение се обсъждаше в горните постове.
http://img8.imageshack.us/i/5553q.jpg/ |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
georgiev10 Нов потребител

Регистриран на: 08 Дек 2010 Мнения: 7
|
Пуснато на: Пет Яну 14, 2011 18:52 Заглавие: |
|
|
| Мерси колега много за схемата.Имам един въпрос,какви са транзисторите? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ivanovbg Опитен потребител

Регистриран на: 14 Ное 2009 Мнения: 372
|
Пуснато на: Пет Яну 14, 2011 20:55 Заглавие: |
|
|
Мерси колега че ме отмени.Можеш всякакви маломощни,импулсни.Примерно 2N2222 _________________ Ако нещо не не става с акъл,опитай с мощност
Ако и мощността (чука) не помогне-потърси по знаещи! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|