| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Iliqn Yordanov Нов потребител


Регистриран на: 06 Авг 2010 Мнения: 31 Местожителство: Gabrovo
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
elmondo-ivan Опитен потребител


Регистриран на: 30 Юни 2006 Мнения: 634
|
Пуснато на: Пет Яну 14, 2011 18:35 Заглавие: |
|
|
За 40 лева ти давам работещ 21 инча  _________________ Ай сиктир,бе драги зрители!Повредата не е във вашият телевизор... |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
emoome Опитен потребител

Регистриран на: 05 Сеп 2006 Мнения: 4914
|
Пуснато на: Пет Яну 14, 2011 20:24 Заглавие: |
|
|
Ти в момента продаваш нещо си 21" за 40 лева -Електрон 380 с дистанцонно, кОлкото да се включиш в темата...
А тук се продава нещо конкретно и то може да има своя смисъл
Най-вече заради:
| Iliqn Yordanov написа: | | с заминал кинескоп.... |
пък може и да не е така.
На всеки продаващ ли ще се прави разбор  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Филипов Опитен потребител


Регистриран на: 01 Дек 2002 Мнения: 7774 Местожителство: Плевен
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Iliqn Yordanov Нов потребител


Регистриран на: 06 Авг 2010 Мнения: 31 Местожителство: Gabrovo
|
Пуснато на: Съб Яну 15, 2011 11:04 Заглавие: |
|
|
Продаден е,благодаря  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|