stoianivanov Опитен потребител

Регистриран на: 27 Апр 2009 Мнения: 330 Местожителство: Varna
|
Пуснато на: Вто Яну 18, 2011 16:11 Заглавие: За ретро любители, продавам няколко Walkman |
|
|
Групова снимка:
Според снимката.
1. Касетен Walkman Unisef, Japan, - 5 лв.
2. AM/FM Radio Cassette Player Sports, вграден говорител, изход за слушалки, телескопична антена, жълтия на снимката - 10 лв.
3. Sony Walkman WM-FX443 , радио с FM/AM цифров тунер, касетофон с аутореверс, Mega Bass, EQ, изход за слушалки, до жълтия на снимката - 13 лв. Продаден
4. 2 бр. Sony Walkman WM-EX190 Cassette Player, Mega Bass, изход за слушалки, от двете страни на снимката, по 7 лв. на всеки.
5. Stereo Cassette Player, изход за слушалки, черния отпред на снимката - 4 лв.
6. Sony Portable Minidisc Recorder MZ-R700, 5 бр. дискове към него, изход за слушалки, дисплей, отпред на снимката - 15 лв. - Продаден
Всички са изпробвани и работещи, намират се във Варна, доставка и с Еконт, за контакти на ЛС, мейла или 0889551726.
За останалите всички общо 15 лв. ако има такива ретро маниаци...... |
|