 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
taralion Опитен потребител

Регистриран на: 25 Ное 2007 Мнения: 503 Местожителство: Ботевград
|
Пуснато на: Пон Яну 31, 2011 23:00 Заглавие: Продавам CPU, RAM, UPS |
|
|
1. Процесори:
- AMD "Sempron 2300+" - 15 лв. - 2 бр.;
2. Памети:
2.1 "Corsair 1 GB, DDR2 667 MHz" - 20 лв.;
2.2 "PQI 256 MB, SDRAM, PC 133" - 10 лв.;
3. UPS:
- "MGE Nova 600 AVR". Чисто нов акумулатор - 80 лв.
GSM 0889/821-218 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
tedo_kinta Активен потребител


Регистриран на: 03 Яну 2011 Мнения: 95 Местожителство: Казанлък
|
Пуснато на: Вто Фев 01, 2011 22:41 Заглавие: |
|
|
| Sempron 2300+ ли беше с тройна дата шина или се бъркам |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
taralion Опитен потребител

Регистриран на: 25 Ное 2007 Мнения: 503 Местожителство: Ботевград
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|