 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Iovchev Нов потребител

Регистриран на: 16 Фев 2010 Мнения: 14
|
Пуснато на: Пет Яну 28, 2011 14:46 Заглавие: Продавам HP Omnibook XE3 на части |
|
|
№1- HDD Hitachi – DK228A-65 / 6490MB + преходника - 15лв.
№2-Клавиатура модел / MP-99886U4-698 - 10лв.
№3-CD-R модел / CD-2800D - 5лв.
№4-Батерията не е работеща но корпусът може да се ползва - 5лв.
№5-Вентилатор + радиатор - 5лв.
№6-2 плочки RAM 64М PC100 SDRAM - 5лв./бр.
№7-Touchpad + горната пластмаса -10лв.
№8- Floppy дисково устройство – 5лв.
№9-Алуминиев корпус-Подарък за сума над 15лв.
№10-Видео карта 4МB-5лв.
№11-Платката със копчетата за включване -5лв.
№12-Матрица +пантите и всичко останало към нея -30лв. но има една черта на самата матрица. На снимката е показана.
№13-Дъно със процесор 600 MHz -10лв.-Продадено
№14-ЗарядноThunder 90W + накрайници -Продадено
За контакти : 0879389890 Георги ,тук във темата или на ЛС
Доставката извън Силистра ще става чрез фирма Еконт Експрес
http://picasaweb.google.com/100480950570806038539/HPOmnibookXE3?authkey=Gv1sRgCMOavYmzpYH_Pg#
Последната промяна е направена от Iovchev на Чет Фев 10, 2011 10:16; мнението е било променяно общо 2 пъти |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Iovchev Нов потребител

Регистриран на: 16 Фев 2010 Мнения: 14
|
Пуснато на: Пет Фев 04, 2011 15:38 Заглавие: |
|
|
up  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|