| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
raichev Опитен потребител

Регистриран на: 14 Ное 2008 Мнения: 1284 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Чет Фев 10, 2011 15:42 Заглавие: Продавам грамофон AKAI AP-206-директ драйф |
|
|
Грамофон AKAI AP-206-директ драйф,есовидно рамо със сменяем шел,автоматично връщане,7.4кг. доза Аудиотехника,забележки по горната част на капака-160лв.
Повече данни:
http://www.vinylengine.com/library/akai/ap-206.shtml
 |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ELP Опитен потребител

Регистриран на: 07 Яну 2004 Мнения: 6933 Местожителство: София
|
Пуснато на: Чет Фев 10, 2011 19:17 Заглавие: |
|
|
| Това извиква едни асоциации.... Най добре го кръсти директ драйв ,както си е редно ! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Чет Фев 10, 2011 19:26 Заглавие: |
|
|
А най-добре на български ако знаеш какво точно означава, а не ги слагаш тия термини само за "красота" и авторитет.
Наистина много "грозно" звучат подобни неща които често употребяваш - > "СД-арове" примерно и още един куп подобни из постовете ти. _________________ RemoteControls |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
raichev Опитен потребител

Регистриран на: 14 Ное 2008 Мнения: 1284 Местожителство: Пловдив
|
Пуснато на: Чет Фев 10, 2011 22:01 Заглавие: |
|
|
| E,нека бъде така-Direct Drive |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|