| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
bat_bocko Нов потребител

Регистриран на: 03 Мар 2009 Мнения: 37
|
Пуснато на: Съб Фев 12, 2011 22:45 Заглавие: |
|
|
| наи лесно е върви чети рових се в нета и нищо не можах да намеря относно свързването |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
lusi blazev Опитен потребител


Регистриран на: 23 Фев 2006 Мнения: 1310 Местожителство: Свищов
|
Пуснато на: Съб Фев 12, 2011 23:10 Заглавие: |
|
|
Разбра ли за какво са крачета 2, 3 и 4 ? Като разбереш , ще ти пратя доста материали за такива часовници.  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Съб Фев 12, 2011 23:11 Заглавие: |
|
|
| bat_bocko написа: | | ...рових се в нета и нищо не можах да намеря ... |
Ако си "ровил" по същия начин както неадекватно си написал заглавието на тази тема - нормално е.
А ако се възползваш от бутона Търсене в този форум ще намериш поне няколко теми от преди години в които доста подробно е дъвкана схемата (чипа) от която ти тръгна темата. _________________ RemoteControls |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bat_bocko Нов потребител

Регистриран на: 03 Мар 2009 Мнения: 37
|
Пуснато на: Нед Фев 13, 2011 17:50 Заглавие: |
|
|
| lusi blazev написа: | ще ти пратя доста материали за такива часовници.  |
ще сам ти благодарен ако пратиш |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
Пуснато на: Нед Фев 13, 2011 18:00 Заглавие: |
|
|
За да ти ги прати - оправи си профила за да ти е видим адреса. _________________ RemoteControls |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
lusi blazev Опитен потребител


Регистриран на: 23 Фев 2006 Мнения: 1310 Местожителство: Свищов
|
Пуснато на: Нед Фев 13, 2011 18:25 Заглавие: |
|
|
И да научи за какво са крачета 2, 3 и 4 . Тогава ще му ги пратя.  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bat_bocko Нов потребител

Регистриран на: 03 Мар 2009 Мнения: 37
|
Пуснато на: Нед Фев 13, 2011 18:36 Заглавие: |
|
|
| lusi blazev написа: | И да научи за какво са крачета 2, 3 и 4  |
научих ги за какво са  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
lusi blazev Опитен потребител


Регистриран на: 23 Фев 2006 Мнения: 1310 Местожителство: Свищов
|
Пуснато на: Нед Фев 13, 2011 22:20 Заглавие: |
|
|
Ами за какво са ? Сега да ти дърпам думите с ченгел ли ?  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
bat_bocko Нов потребител

Регистриран на: 03 Мар 2009 Мнения: 37
|
Пуснато на: Нед Фев 13, 2011 23:07 Заглавие: |
|
|
| lusi blazev написа: | Ами за какво са ?  |
и аз питах за какво са и никои не ми каза и аз няма да ги кажа  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|