| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
ivanovbg Опитен потребител

Регистриран на: 14 Ное 2009 Мнения: 372
|
Пуснато на: Вто Фев 22, 2011 8:59 Заглавие: |
|
|
На бойлера -да ,но човека иска да се управлява с фоторезистор
Не можеш да отречеш че съм го измислил гениално  _________________ Ако нещо не не става с акъл,опитай с мощност
Ако и мощността (чука) не помогне-потърси по знаещи! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
danaec Нов потребител

Регистриран на: 24 Фев 2009 Мнения: 32 Местожителство: костенец
|
Пуснато на: Вто Фев 22, 2011 9:40 Заглавие: |
|
|
| Термоконтролер ,оптрон ,тиристори вместо контактор - това ми е идеята |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
ivanovbg Опитен потребител

Регистриран на: 14 Ное 2009 Мнения: 372
|
Пуснато на: Вто Фев 22, 2011 21:34 Заглавие: |
|
|
Видя ли схемата в атача ми по горе-само че е с реле-не с оптрон и е наместо контактор. _________________ Ако нещо не не става с акъл,опитай с мощност
Ако и мощността (чука) не помогне-потърси по знаещи! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
danaec Нов потребител

Регистриран на: 24 Фев 2009 Мнения: 32 Местожителство: костенец
|
Пуснато на: Вто Фев 22, 2011 21:52 Заглавие: |
|
|
| да |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|