| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
тодо-р Опитен потребител

Регистриран на: 08 Фев 2005 Мнения: 311 Местожителство: Г.Оряховица
|
Пуснато на: Пон Апр 25, 2005 11:09 Заглавие: HI-FI Panasonic SA-AK25 |
|
|
колеги,отзад на изходите за тонколоните има четири букси.двете са HIGHT двете са LOW.какво означава това?по мощност или по честота?  _________________ Ако не можеш да го оправиш не го чупи повече!!! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Pons Нов потребител

Регистриран на: 24 Май 2004 Мнения: 23 Местожителство: Поморие
|
Пуснато на: Пон Апр 25, 2005 11:54 Заглавие: |
|
|
| По честота са |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
тодо-р Опитен потребител

Регистриран на: 08 Фев 2005 Мнения: 311 Местожителство: Г.Оряховица
|
Пуснато на: Пон Апр 25, 2005 12:57 Заглавие: |
|
|
на тези които са за висока имам нормална мощност,а на тези за ниска едвам жужи.нещо не мога да вдяна какво става.субвоофера го включвам на макс и пак същото. _________________ Ако не можеш да го оправиш не го чупи повече!!! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pamporov Опитен потребител

Регистриран на: 02 Фев 2004 Мнения: 4947
|
Пуснато на: Пон Апр 25, 2005 13:16 Заглавие: |
|
|
| трябва да са вързани и двете колони, направени са последователно! или пък искат усилвател в баскасата? |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
тодо-р Опитен потребител

Регистриран на: 08 Фев 2005 Мнения: 311 Местожителство: Г.Оряховица
|
Пуснато на: Пон Апр 25, 2005 13:40 Заглавие: |
|
|
благодаря колеги.значи всичко е наред. _________________ Ако не можеш да го оправиш не го чупи повече!!! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
soundMAN Опитен потребител

Регистриран на: 07 Ное 2004 Мнения: 235 Местожителство: гр.Плевен
|
Пуснато на: Пон Апр 25, 2005 13:42 Заглавие: |
|
|
| ...за опционален активен суббас са.По принцип в повечето "мини"-та е само един изхода... ! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
sigkill Опитен потребител


Регистриран на: 11 Мар 2005 Мнения: 149
|
Пуснато на: Вто Апр 26, 2005 22:03 Заглавие: както си пише са . |
|
|
| на low са изходи за басовите говорители в колоната , high е за двойката среда-високи , пусни някаква 'яка тупалка' и ще усетиш разликата , просто тези изходи са си предвидени за оригиналните колони. внимателно със пробите защото крайното стъпало rsn хич не е евтино . |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
тодо-р Опитен потребител

Регистриран на: 08 Фев 2005 Мнения: 311 Местожителство: Г.Оряховица
|
Пуснато на: Сря Апр 27, 2005 6:57 Заглавие: |
|
|
благодаря за отзивчивостта.машинката тръгна и вече е при клиента.повредата и беше изгорял термопредпазител на трафа.иръпшана я включил с 450 ватови колони и прегрял трафа.тъй като не бях сигурен за ниските затова попитах успехи на всички. _________________ Ако не можеш да го оправиш не го чупи повече!!! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|