| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
b.todorov Активен потребител

Регистриран на: 15 Мар 2005 Мнения: 63
|
Пуснато на: Вто Апр 26, 2005 10:44 Заглавие: ТЪрся схема скарт LG |
|
|
| Моля ,ВИ търся схема на скарт букса на ТВ LG CF-20D30X. [email protected] |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
RC Опитен потребител

Регистриран на: 22 Фев 2003 Мнения: 13214
|
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Noel Опитен потребител

Регистриран на: 22 Апр 2004 Мнения: 2767
|
Пуснато на: Вто Апр 26, 2005 10:51 Заглавие: |
|
|
Скарта не е ли стандартен ? незнам да има различен....
Ето изводите му. _________________ Ако не мога да го поправя значи не е развалено .........но живота крие и изненади  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Гост
|
Пуснато на: Вто Апр 26, 2005 12:30 Заглавие: |
|
|
Намерих от изтеглените схеми разлика .Много благодарности и приятен ден. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|