 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
lz4td Нов потребител

Регистриран на: 08 Юли 2004 Мнения: 8
|
Пуснато на: Пон Апр 25, 2005 14:37 Заглавие: AUTOCD PHILIPS RC668 изход от демо режим |
|
|
Здравейте колеги! Това CD клиента го донесе с изгорели крайни усилватели TDA7376. Проверих на входовете им сигнала беше нормален и ги смених, машинката заработи нормално.
На дисплея всичко е добре и се изписва нормално но 30 сек. след посленото боравене с клавиатурата, дисплея преминава в демо режим
(започва реклама на всички функции на машинката). Остава така до подаване на някаква команда но 30 сек. след това пак преминава в демо, затова го прех за нормално. Да но клиента казва "това не беше така" оправи го. Пробвах какво ли не в менюто но демото се активира, така че се надявам на помощ от вас как да го изкюча или потварждение че това е нормално.
Предварително БЛАГОДАРЯ ! и се извинявам за досаждането  |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
pakh Нов потребител

Регистриран на: 24 Апр 2005 Мнения: 16
|
Пуснато на: Вто Апр 26, 2005 22:59 Заглавие: Re: AUTOCD PHILIPS RC668 изход от демо режим |
|
|
Това CD не ми е познато и не мога да кажа със сигурност.Но ако го е закупил от магазин бързо може да се разбере.
Изпратил съм ти мейл и лично съобщение за RC4020. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|