 |
Форум за електроника Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация
|
| Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Dalgia Опитен потребител

Регистриран на: 17 Дек 2004 Мнения: 183 Местожителство: София
|
Пуснато на: Сря Май 25, 2011 16:45 Заглавие: Продавам феромагнити |
|
|
Продавам 34бр или 17 чифта магнити.Цена на брой 12лв или на чифт 24лв.За цялата страна по Еконт , за София може и на място.Тел:0898546413.
Размерите са:
дължина 18,5см
дебелина 5,0см
широчина 5,5см
диаметър на отвора 8,6см |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
Jet Опитен потребител

Регистриран на: 29 Ное 2006 Мнения: 689
|
Пуснато на: Вто Май 31, 2011 16:18 Заглавие: |
|
|
Извинявай за любопитството, но за какво са били ползвани? И в каква посока са намагнитени? _________________ Да живее негово императорско величество Клинг Надменни!!! |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|
|
Не Можете да пускате нови теми Не Можете да отговаряте на темите Не Можете да променяте съобщенията си Не Можете да изтривате съобщенията си Не Можете да гласувате в анкети
|
|